OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Nieudana inauguracja sezonu w Mościcach   -   23/10/2005
Nie udała się inauguracja sezonu przed przed własną publicznością koszykarzom Unii Tarnów. W pierwszym, po blisko dwuletniej przerwie meczu PLK , w sobotę wieczorem w hali "Jaskółka" koszykarze DGP Azoty Unia Tarnów przegrali mecz z BOT Turów 78:100, wyraźnie ustępując zespołowi Mariusza Karola w wielu elementach koszykarskiej sztuki. Jedynie we fragmentach II i III kwarty można było mówić o śladach jakiejkolwiek gry obronnej tarnowskiej ekipy.

Ogloszenie

W zespole \\\"jaskółek\\\" błysnął w zasadzie tylko Jacek Sulowski, którego 5 celnych rzutów za 3 pkt w pierwszej części meczu raz po raz podbudowywały drużynę i wiarę kibiców. Potem jednak zawodnik Unii wyraźnie osłabł. Nieźle radził sobie na parkiecie, wprowadzony później, Amerykanin Chaz Carr oraz Cirović. Poniżej oczekiwań zaprezentował się natomiast czarnoskóry Casey Sanders. Tym razem nie popisali się Wojtkowie - Żurawski i Majchrzak. Wysokiemu Milosevicowi rzadko udawało się wykorzystać atut własnych 215 cm wzrostu. Jednym słowem przed trenerami i drużyną jeszcze bardzo wiele pracy. Pod koniec drugiej części sobotniego meczu miało się wrażenie, że gościom w grze wychodzi wszystko a Tarnowianom - nic. W połowie trzeciej kwarty na moment udało się zniwelować zawodnikom Unii rozmiary porażki do 5 punktów ale już kilka minut później było wiadomo, że gospodarze nie będą się cieszyć ze zwycięstwa. Rzadko udawało się zatrzymywać znakomicie dysponowanych Szawarskiego i wracającego do formy Ansleya. Nawet gdy posuwano się w tym celu do fauli, okazywały się one ... spóźnione. I do 2, 3 punktów zdobywanych wcześniej przez siebie z gry, Turowianie dodawali kolejne, z rzutów osobistych...
Na dziś nic nie wskazuje na nagłe odrodzenie Unii w starciu z mistrzem Polski - Prokomem, który to zespół przyjeżdża do Tarnowa w środę, aby zmierzyć się z Unią w kolejnym spotkaniu PLK. Początek meczu o godzinie 18.00 w hali przy ul. Traugutta.(pd)

DGP Azoty Unia Tarnów - BOT KS Turów Zgorzelec 78:100 (23:33, 17:21, 21:25, 17:21)

Unia: Sulowski 20, Carr 17, Cirović 11, Sanders 10, Żurawski 8, Kitzinger 5, Majchrzak 5, Milosević 2, Piński 0, Wójciak 0, Zych 0, Romanek 0

Turów: Szawarski 26, Ansley 18, Pluta 14, Greene 12, Weatherspoon 9, Bigus 8, Machowski 5, Laksa 2, Żak 0, Czerwonka 0
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32