Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Unia przed ciężkim spotkaniem w Bydgoszczy   -   08/3/2006
Dziś w bydgoskiej "Łuczniczce" koszykarze Unii Tarnów zmierzą się z miejscową Astorią w meczu 21 kolejki Dominet Basket Ligi. "Jaskółki" wciąż mają szanse na awans do czołowej ósemki, ale aby przybliżyć tę możliwość muszą w środę pokonać drużynę z Bydgoszczy. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli, i z kolei nie może być absolutnie pewna awansu do fazy play off. Atutem bydgoskiej drużyny będzie na pewno gra przed swoją publicznością na jednej z największych hal w Polsce. Obiekt doskonale zna Wojciech Majchrzak który grał w zespole Astorii.

Ogloszenie

Trener „jaskółek” Ryszard Żmuda na pewno dużą odpowiedzialnością gry obarczy rozgrywających. Nowy zawodnik Unii Bojan Malesevic w ostatnim spotkaniu z Polpakiem świetnie się zaprezentował zdobywając 10 pkt oraz tyle samo asyst. W bardzo dobrej formie są Amerykanie Morgan i Carr, którzy również nie zawiedli w ostatnim meczu.
Drużyna Astorii w ostatnim ligowym spotkaniu uległa drużynie ASZ Koszalin 78:75. Trener Jerzy Chudeusz po ostatniej porażce narzekał na swoich rozgrywających. Davis wraz z Chylińskim zawodzili i to ich w głównej mierze obarczono winę za porażkę z AZS Koszalin.

Mimo przewagi własnego parkietu i lepszej pozycji ligowej drużyny Astorii, mecz z Unią Tarnów zapowiada się niezwykle emocjonująco. Tarnowianie jeszcze się liczą w lidze i na pewno ich celem w środę będzie zwycięstwo. Bezpośrednia transmisja z meczu Astoria Bydgoszcz – DGP Azoty Unia Tarnów, rozpoczyna się w środę o godzinie 17.00 w Radiu MAKS.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947