Podsumowanie piłkarskiej środy   -   31/8/2006
W spotkaniu dwóch beniaminków na boiskach III ligi Wisłoka zdecydowanie pokonała zespół Okocimskiego. Wysokie zwycięstwo odniósł czwartoligowy zespół tarnowskiej Unii, który nie dał szans ekipie Glinika, zdybywając cztery bramki w ostatnich 10 minutach meczu. Piłkarska środa nie była udana dla naszych zespołów V ligi. Dotychczasowy lider Wolania dość niespodziewanie przegrała w Jodłownikach, natomiast Metal rozgromiony został przez jedenastkę Skalnika Kamionka Wielka. Jeszcze wyższej porażki w tarnowskiej okręgówce doznali piłarze Tarnovii.

III liga; grupa 4
W zaległym spotkaniu o mistrzostwo III ligi piłkarskiej doszło do spotkania dwóch beniaminków. Niestety nie udało się piłkarzom Okocimskiego zdobyć wyjzdowych punktów w Dębicy. Miejscowa Wisłoka wygrała pewnie 3:1. Jedynego gola dla “Piwoszy” zdobył Imiołek w 6 minucie spotkania. Po tym meczu Okocimski jest na 14 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 4 punktów.

IV liga; grupa małopolska
Wysoką dyspozycję pokazują piłkarze tarnowskiej Unii. Tym razem “Jaskółki” pewnie poknały zespół Glinika Gorlice 4:0. Losy spotkanie rostrzygnęły się w ostanich 10 minutach Pierwszego gola zdobył Kazik w 83' minicie. Trzy minuty później do braki trafił Żaba. Ten sam piłkarz zdobył bramkę w 90 minucie meczu. Czwartę bramkę zdobył również w ostaniej minucie Witek. Dzięki temu zwycięstwu Unia awansowała na 4 pozycję w tabeli i na swoim koncie ma już 12 punktów.
W dalszym ciągu bez zdobyczy punktówych pozostaje zespół Tuchovii.

V liga; grupa Nowy Sącz – Tarnów
Dość niespodziewanej porażki doznali piłkarze Wolanii Wola Rzędzińska, którzy przegrali wyjazdawe spotkanie z zespołem LKS-u Jodłowniki. Tym samym Wolania straciła pozycję lidera, spadając na 4 miejsce w tabeli. Nie powiodło się również drużynie Metalu, która doznała wysokiej porażki ze Skalnikiem. Zespół z Kamionki Wielkiej zwyciężył aż 4:0.

VI liga; grupa Tarnów
Przed spotkaniem Radłovii z Tarnovią zespołem wyżej notowanym była ekipa z Tarnowa. Pozory jednak mylą i o tym przkonali się piłkarze popularnej "Tovii". W Radłowie doszło to prawdziwego pogromu tarnowskiej drużyny, która na 7 bramek rywala odpowiedziała tylko jednym trafieniem. Po tej przegranej Tarnovia zajmuje 13 pozycję w tabeli z dorobkiem 5 punktów.

Wisła Grobla 4-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Kąty 1-2 Łukovia Łukowa
Radłovia Radłów 7-1 Tarnovia Tarnów
Olimpia Wojnicz 0-1 Dunajec Zakliczyn
Piast Łapanów 4-0 Ciężkowianka Ciężkowice
Gosłavia Gosławice 0-1 LKS Wietrzychowice
Rylovia Rylowa 3-1 Skrzyszovia Skrzyszów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 8-1 Ikar Odporyszów