Źródło: Intarnet.pl

Jaskółki z Pucharem Europy!   -   03/9/2006
W zakończonym niedawno finale Klubowego Pucharu Europy pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy tarnowskiej Unii, wspierani przez występującego gościnie w tarnowskim klubie Hansa Andersena. Drugie miejsce w zawodach zajął zespół Mega Lada Togliatti a trzecią pozycję węgierski Simon&Wolf Debreczyn.

Poza wspomnianym Duńczykiem, który zdobył 14 punktów barw Unii bronili Tomasz Gollob zdobywca kompletu 15 punktów, powracający po kontuzji Janusz Kołodziej zdobywca 14 punktów oraz Marcin Rempała zdobywca 8 punktów. Szczególnie cieszy postawa Janusza Kołodzieja, który tylko w swoim pierwszym starcie musiał uznać wyższość Adamsa a w kolejnych biegach po pięknej walce pokonał między innymi dwukrotnie byłego mistrza świata Nicki Pedersena. Na torze niestety nie pojawił się Kamil Zieliński a szkoda, bo w końcówce zawodów przewaga była na tyle duża, że spokojnie młody tarnowianin mógł nabierać doświadczenie .