Komplet zwycięstw naszych ligowców   -   28/9/2006
To była bardzo udana piłkarska środa w wykonaniu zespołów naszego regionu. Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli III – ligowi piłkarze Okocimskiego Brzesko. Powody do zadowolonia mieli również kibice naszych IV ligowców. W meczu na szczycie Unia wysoko pokonała zespół Puszczy Niepołomice. Cenne wyjazdowe zwycięstwa odniosły jedenastki Tuchovii oraz Polanu Żabno.

>

III liga; grupa IV

Okocimski Brzesko – Wierna Małogoszcz 3 : 0
Możemy się już chyba pokusić się o stwierdzenie, że Okocimski ma kryzys za sobą. Potwierdziło to wczorajsze wysokie zwycięstwo nad ekipą Wiernej. Prowadzenie dla „Piwoszy” w 33 minucie spotkania zdobył strzełem głową Policht. Po przerwie podopieczni trenera Zbigniewa Kordeli zdobyli jeszcze dwie bramki, a ich autorami byli Imiołek w 64 minicie oraz Karwat w 68 minucie spotkania. Po tym spotkaniu Okocimski ma na swoim koncie 11 punktów i zajmuje 12 pozycję w ligowej tabeli.

IV liga; grupa małopolska

Unia Tarnów – Puszcza Niepołomice 3 : 0
Ligową zadyszkę prawdopodobnie mają już za sobą również piłkarze tarnowskiej Unii, którzy we wczorajszym meczu na szczycie pewnie pokonali ekipę Puszczy Niepołomice. Pierwszą bramkę dla tarnowian zdobył w 23 minicie Maciosek. Kolejne trafienie zaliczyli Palej w 75 minicie oraz Radliński już w przedłużonym czasie gry. Dzięki temu zwycięstwu „Jaskółki” zmniejszyły punktowy dystans do prowadzącego Przeboju, który tylko zremisował w Trzebini.

Sandecja II Nowy Sącz – Tuchovia Tuchów 0 : 1
Bardzo ważny komplet punktów zdobył zespół Tuchovii. Gola na wagę trzech punktów już w doliczonym czasie gry zdobył grający trener Tuchovii Jacek Ropski. Pomimo tego zwycięstwa Tuchovia w dalszym ciągu zamyka ligową tabelę ale zdecydowanie zmiejszyła dystans do pozostałych rywali.

Płomień Jerzmanowice – Polan Żabno 0 : 1
Polan kolejny raz pokusił się o bardzo miłą niespodziankę, a za taką można uznać zwycięstwo z Płomieniem. Bramkę, która dała Polanowi komplet punktów zdobył w 14 minicie spotkania Urban.

Garbarz Zembrzyce 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice

Kolejne piłkarskie emocje już w najbliższy weekend. Miejmy nadzieję, że będzie to udana kolejka w wykonaniu naszych ligowców i zaliczą oni kolejny komplet zwycięstw. A już jutro w naszym portalu „Piłkarski weekend – zapowiedź”. Zapraszamy.

Date        : Fri, March 29, 2024 10:51:38
IP          : 44.211.239.181