OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

"Jaskółki" znowu pokonane   -   18/12/2006
Kolejnej porażki w ramach rozgrywek DBE doznali koszykarze tarnowskiej Unii. Tym razem we własnej hali podopieczni trenera Ryszarda Żmudy musieli uznać wyższość Anwilu. Zespół z Włocławka pokonał tarnowską Unię 95:73.

Ogloszenie

Unia Tarnów – Anwil Włocławek 73:95 ( 12:20, 22:20, 14:25, 25:30)
Punkty dla Unii zdobywali: Ibrahim 21, Colic 13, Morris 11, Morinia 9, Djordjevic 5 Sarzało 4, Vucicevic 4, Grys 3, Bacik 2, Malesevic 1

To miało być spotkanie, w którym koszykarze tarnowskiej Unii mieli przełamać fatalną passę meczów bez zwycięstwa. Niestety tak się nie stało i kolejny raz "Jaskółki" musiały schodzić z parkietu pokonane. W spotkaniu z Anwilem trener Żmuda nie mógł skorzystać z kontuzjowanych Wojciecha Majchrzaka oraz Przemysława Hajnsza. Początek sobotniego spotkania należał do gości, którzy prowadzeni byli przez będącego w świetnej dyspozycji Andrzeja Plutę. W drugiej odsłonie meczu Unia zagrała już zdecydowanie lepiej, głównie dzięki celnym rzutom z dystansu oraz dobrym akcjom Ibrahima oraz Morrisa. Do przerwy goście prowadzili tylko różnicą 6 punktów. Trzecia kwarta meczu ponownie jednak należała do Anwilu, który dzięki skutecznej grze w obronie systematycznie zwiększał swoją punktową przewagę. Widoczny był brak Majchrzaka oraz Hajnsza ponieważ zmęczony zespół Unii bez większego manewru zmian ponownie nie był wstanie powstrzymać lidera gości Andrzeja Plutę. Przewaga zdobyta w tej kwarcie praktycznie przesądziła o losach spotkania.
W czwartej kwarcie goście kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i bezpieczny wynik dowieźli do końca.
Po spotkaniu trener "Jaskółek" nie miał większej ochoty na komentowanie wydarzeń na parkiecie. Wspomniał tylko o ciężkiej sytuacji jaka panuje obecnie w klubie : - W tym tygodniu trenowaliśmy na czterech różnych salach. Gramy u siebie, ale takie problemy z salą niestety nie pozwalają na właściwe przygotowanie do meczu. Na jednej właśnie z sal kontuzji doznał Przemek Hajnsz, który się po prostu rozjechał.
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32