Znowu porażka   -   29/12/2006
Koszykarze tarnowskiej Unii kolejny raz sprawili zawód swoim kibicom przegrywając spotkanie we własnej hali z ekipą AZS-u Koszalin. Goście pokonali “Jaskółki” w stosunku 90:83. To już ósma porażka z rzędu i na horyzoncie nie widać, aby zła passa miała się odwrócić.

Unia Tarnów – AZS Koszalin 83:90 ( 20:22, 20:23, 17:22, 26:23)
Punkty dla Unii zdobywali : Colic 22, Malesevic 11, Morris 10, Majchrzak 10, Sarzało 9, Ibrahim 9, Vucicević 7, Djordjevic 3, Morinia 2.

W pierwszych dwóch kwartach Unia grała bardzo ambitnie i z wielką chęcią przełamania fatalnej passy ... Goście jednak również spisywali się na parkiecie bardzo dobrze, czego efektem było bardzo wyrównane widowisko w pierwszej jego części. Trzecie kwarta należała jednaj już do ekipy AZS-u w barwach których świetną partię rozgrywała dwójka Josh Gomes i Brandon Spann. Głównie dzięki tym zawodnikom goście na dwie minuty przed zakończeniem III kwarty prowadzili już różnicą 15 punktów. W tej części spotkania “Jaskółki” grały bardzo nieskutecznie na co miała wpływ skuteczna gra w defensywie zespołu z Koszalina. W czwartej kwarcie do odrabiania strat ruszył zespół z Tarnowa. Dzięki skuteczniej grze Colica i Malesevica na trzy minuty przed końcem spotkania był remis 76:76. Ostatnie momenty czwartkowego spotkania należały już jednak do gości, którzy po dwóch trzypunktowych akcjach Chrisa Huntera zdobyli przewagę, której nie oddali do końca spotkania.

Date        : Fri, April 19, 2024 17:36:20
IP          : 3.139.104.214