To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   Smocze wzgórze   -   02/3/2007
Hiszpański animowany film fantasy. Istnieją cztery wejścia do pięknego świata smoków: ogień, woda, ziemia i powietrze. Tylko Ethelbert, strażnik, ma klucz i zna tajemnicę umożliwiającą wyjście. Kevin, chłopiec ze średniowiecza, wpada do wody i trafia do Dragon Hill. Zaprzyjaźnia się z najmłodszym smokiem. Jednak w Dragon Hill nie wszystko jest doskonałe. Zły czarodziej i jego pomocnik zostają schwytani i próbują skłonić chłopca, by ich uwolnił. Kinowa przygoda dla najmłodszych widzów.

Ogloszenie

"Smocze Wzgórze" pod kilkoma względami odbiega od animowanych produkcji, jakie ostatnimi czasy goszczą w kinie. Przede wszystkim jest to propozycja skierowana niemal wyłącznie do najmłodszych. Choć film trwa zaledwie 80 minut, akcja posuwa się naprzód niespiesznie. W trosce o ograniczoną uwagę małoletniej publiczności bohaterowie komentują dodatkowo wydarzenia i tłumaczą swoje zamiary. Dla starszych widzów może to być mocno irytujące, ale rodzice na pewno docenią troskę autorów filmu o dobrą zabawę swoich pociech. Nie będą też musieli wspomagać maluchów tłumacząc dodatkowo to, co zaszło na ekranie.
br> Film Angela Izquierdy wyróżnia się również dość tradycyjną animacją. Trudno się zresztą dziwić - hiszpański twórca stawiał pierwsze kroki pod czujnym spojrzeniem Williama Hanny i Josepha Barbery. W "Smoczym Wzgórzu" nie uświadczymy zatem wszechobecnych komputerowych efektów i gładkich, wygenerowanych cyfrowo tekstur - i zapewne nie jest to wyłącznie kwestią budżetu o wiele mniejszego niż te, jakimi dysponuje się przy podobnych produkcjach za Oceanem. Widzowie przyzwyczajeni do wysokich standardów wizualnych współczesnej animacji mogą poczuć się zatem rozczarowani. Dzieci będą zapewne o wiele mniej krytyczne, a przecież o ich satysfakcję chodzi tutaj przede wszystkim.


Premiera : 26.01.2007
Hiszpania, 2002
animowany/fantasy, 80 min.
Reżyseria: Ángel Izquierdo
Więcej informacji: kliknij tutaj

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie > kliknij tutaj
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 09:46:50
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html