Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Pierwsze tygodnie tuchowskiego GCI   -   11/2/2004
Od stycznia w świetlicy tuchowskiego Domu Kultury otwarte jest Gminne Centrum Informacji. Przypomnijmy, że to placówka mająca aktywizować bezrobotnych. Na jej uruchomienie pieniądze przekazało Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Pracy i Polityki Społecznej. Obecnie w Centrum dostępnych jest pięć komputerów, które wyposażono w stałe łącze internetowe. Ponadto nabyto ksero, drukarkę i inne urządzenia biurowe.

Ogloszenie

GCI czynne jest codziennie od 8 do 19. Na stałe pracują tam dwie osoby jedna z tuchowskiego DK oraz Piotr Marszałek, absolwent informatyki PWSZ. On też rozpoczął tworzenie strony internetowej Centrum.
- Nasza działalność nie ogranicza się tylko do opiekowania się odwiedzającymi nas osobami. Chcemy, żeby pozostali mieszkańcy wiedzieli, co się u nas dzieje - mówi Piotr Marszałek. - Dlatego też zacząłem tworzyć stronę internetową GCI. Tam też zamieszczone będą ogłoszenia o pracę, kierowane przez przedsiębiorców. Na stronie znajdą się też oferty bezrobotnych z naszej gminy.
Ci ostatni zaglądają do centrum. - Zostawiają swoje CV, przeglądają również propozycje pracy zamieszczone w Internecie. Pytają, gdzie mogą też znaleźć linki do stron z ogłoszeniami. Część z nich korzysta nie tylko ze stron www, ale też sama pisze własne aplikacje i wysyła je do różnych firm, instytucji - dodaje Piotr Marszałek. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl