To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wsparcie finansowe dla judoczki   -   06/6/2007
Justyna Dziurawiec – zawodniczka judo UKS Wolania, o której ostatnio głośno za sprawą jej sukcesów sportowych oraz z powodu powołania do reprezentacji na turniej w Szczyrku otrzymała wsparcie finansowe od Gminy Tarnów.

Ogloszenie
>

Umowa o sponsoring została podpisana przez Wójta Grzegorza Kozioła oraz reprezentującego niepełnoletnią jeszcze Justynę ojca - Zbigniewa Dziurawca, we wtorek, 5 czerwca. W zamian za przekazane przez Gminę pieniądze, Justyna umieści logo Gminy Tarnów na swoim stroju sportowym oraz odbędzie cykl spotkań z młodzieżą, na których opowiadać będzie o swojej pasji, sposobie na życie, treningach, zawodach i sukcesach. -Uprawianie sportu na poziomie, jaki reprezentuje Justyna, wymaga wielu nakładów finansowych, choćby na zakup specjalistycznego sprzętu – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł. -Dlatego sądzę, że każde, nawet drobne wsparcie ma znaczenie dla zawodniczki, która jak na swój młody wiek już odniosła sporo sukcesów i mam nadzieję, że odniesie ich znacznie więcej - dodaje.
Przypomnijmy, że Justyna ma szesnaście lat i jest uczennicą Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej, zaś judo trenuje pod okiem Tomasza Wojdana, byłego zawodnika Wisły Kraków, wielokrotnego medalisty mistrzostw Polski i wicemistrza świata. (pp)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:32:17
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html