OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Po środzie, przed piłkarskim weekendem   -   21/9/2007
Piłkarze Okocimskiego w dalszym ciągu bez zwycięstwa na własnym boisku. Nie zwalniają tempa piłkarze tarnowskiej Unii, którzy wywalczyli kolejny komplet punktów i nadal przewodzą tabeli IV ligi. Wyjazdowe zwycięstwo odniósł również zespół Bruk-Betu, natomiast Tuchovia wywalczyła jeden punkt w Maniowym. W sobotę i niedzielę następna kolejka meczów, również w niższych klasach rozgrywkowych.

Ogloszenie
>

Okocimski Brzesko – Górnik Wieliczka 1:1
„Piwosze”, o ile w meczach wyjazdowym zdobywają komplety punktów to przed własną publicznością nie potrafią wywalczyć zwycięstwa. Niestety stadion w Brzesku nie został odczarowany również tym razem. Gospodarze zdobyli prowadzenie w 40 minucie po strzale R. Polichta. Bramka wyrównująca była również dziełem zawodnika gospodarzy. Własnego bramkarza pokonał Ogar.

Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza 2:0
Boisko w Niecieczy okazało się dla „Jaskółek” szczęśliwe, ponieważ pewnie pokonali solidny zespół MKS-u Trzebinia. Bramki dla Tarnowian zdobył niezawodny w tym sezonie Łukasz Popiela. Pierwsza bramka padła po strzale głową, druga z rzutu karnego podyktowanego po faulu na Danielu Popieli. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Ciraka utrzymali pozycję lidera ligowej tabeli.

Gościbia Sułkowice – Bruk-Bet Nieciecza 0:1
Nie zwalniają tempa również piłkarze beniaminka z Niecieczy, którzy wywalczyli cenne wyjazdowe punkty. Bramkę na wagę zwycięstwa w 89 minucie zdobył Krauze.

Lubań Maniowy – Tuchovia Tuchów 1:1
Cenny wyjazdowy punkt wywalczyła ekipa z Tuchowa. Goście prowadzili po strzale Ustjanowskiego w 58 minucie meczu. Gospodarze uratowali punkt w 79 minucie.

Zapowiedź piłkarskiego weekendu :

III – IV liga :
III ligowych piłkarzy Okocimskiego Brzesko czeka wyjazdowe spotkanie w Małogoszczy z miejscową Wierną. Tarnowskie „Jaskółki” w niedzielę zagrają o podtrzymanie serii meczów bez straty punktów w Krakowie z rezerwami Wisły. Wyjazd kibiców, którzy chcą zobaczyć to ciekawe i ważne spotkanie z Dworca Głównego PKP w Tarnowie o godzinie 8:28.
Wyjazdowe spotkanie czeka również ekipę Tuchovii, która podejmowana będzie przez jedenastkę Gościbi Sułkowice. Natomiast przed własną publicznością zagra zespół Bruk-Betu Nieciecza, który podejmować będzie rezerwy Sandencji Nowy Sącz.

V liga :
Metal Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska (sobota; godz. 16:00). Biegoniczanka Nowy Sącz – Polan Żabno (sobota; godz.16:00).

Liga okręgowa :
Olimpia Wojnicz – Tarnovia Tarnów (niedziela; godz.16:00)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Gosłavia Gosławice (sobota; godz.11:00)
Dunajec Zakliczyn – Iskra Tarnów (niedziela; godz.16:00)
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32