Piłkarski weekend – podsumowanie   -   24/9/2007
Piłkarze Okocimskiego przegrali wyjazdowe spotkanie w Małogoszczy. Kolejny komplet punktów wywalczył natomiast zespół tarnowskiej Unii. Zwycięską passę podtrzymała również ekipa Bruk-Betu. Wysokiej porażki doznała natomiast Tuchovia. W V lidze kolejne zwycięstwo Polanu oraz Wolanii nad tarnowskim Metalem. W tarnowskiej okręgówce nie zwalnia lider z Dąbrowy Tarnowskiej, wysokich porażek doznały jednak zespoły Iskry oraz Tarnovii.

>

III liga

Wierna Małogoszcz – Okocimski Brzesko 1:0
Tego meczu „Piwosze” nie powinni przegrać. Zespół z Brzeska miał przewagę ale nie potrafił jej wykorzystać. Gospodarze bramkę zdobyli w 88 minucie meczu z rzutu karnego.

IV liga
Wisła II Kraków – Unia Tarnów 1:2
Lider z Tarnowa nie zwalnia tempa zdobywając kolejny komplet punktów. Już w 11 minucie Daniel Bartkowski wyprowadził „Jaskółki” na prowadzenie. W 60 minucie Unia udokumentowała swoją przewagę trafieniem Asseha. Gospodarze kontaktowego gola zdobyli w ostatniej minucie meczu. Już w najbliższą sobotę w Tarnowie dojdzie do meczu na szczycie IV ligi. Liderująca tabeli Unia podejmować będzie ekipę wicelidera – Puszczę Niepołomice.

Bruk-Bet Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 3:2
Beniaminek kolejny raz pokazał, że będzie walczył o najwyższe cele i pewnie zainkasował komplet punktów. Goście wprawdzie walczyli ambitnie ale nie zdołali wywalczyć w Niecieczy jednego punktu.

Gościbia Sułkowice – Tuchovia Tuchów 5:1
Do przerwy goście prowadzili i wydawało się, że mogą zdobyć wyjazdowe punkty. Po zmianie stron jednak prawdziwy koncert zagrał zespół gospodarzy i Tuchovia musiała wracać z bagażem aż pięciu bramek.