Źródło: unia.tarnow.pl

I Memoriał Szczepana Bukowskiego   -   15/10/2007
W sobotę na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany został I Międzynarodowy Turniej imienia Szczepana Bukowskiego, zmarłego niedawno działacza żużlowej Unii. Zwycięzcą zawodów został młodziutki Martin Vaculik tuż zanim uplasował się zawodnik z Rzeszowa Dawid Lampart a 3 miejsce na podium przypadło Kamilowi Zielińskiemu.

Martin Vaculik po turnieju uzgodnił warunki kontraktowe z Unią Tarnów i w przyszłym sezonie będzie występował z jaskółką na plastronie. Podpisanie kontraktu odbędzie się podczas listopadowego spotkania ze sponsorami w restauracji Pasaż.