To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kierowcom będzie łatwiej?   -   15/2/2008
W Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie z udziałem zastępcy Prezydenta Miasta Tarnowa Henryka Słomki – Narożańskiego, nowego dyrektora Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego Jana Saka, przedstawicieli Policji, Biura Miejskiego Inżyniera Ruchu oraz Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich. Spotkanie dało początek regularnym konsultacjom i wymianie doświadczeń przedstawicieli wszystkich wymienionych instytucji w zakresie organizacji ruchu na tarnowskich ulicach.

Ogloszenie

Uczestnicy spotkania zdecydowali, iż forum to stanie się płaszczyzna stałych, regularnych konsultacji i wymiany doświadczeń w sprawach dotyczących organizacji ruchu na tarnowskich ulicach, stawiania i usuwania znaków drogowych, nowych rozwiązań komunikacyjnych. Obydwie instytucje – Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego i Policja będą miały możliwość odniesienia się do proponowanych rozwiązań już na etapie ich planowania i projektowania. Tak będzie np. w sprawie budowy kolejnego ronda, na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Starodąbrowskiej. Kolejne spotkanie, w tym samym gronie, zaplanowano na marzec. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, February 9, 2023 09:48:40
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html