To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dni Samorządności Szkolnej   -   15/2/2008
14 i 15 lutego odbywają się Dni Samorządności Szkolnej organizowane przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Urząd Miasta Tarnowa pod hasłem „Demokracja w szkole. Prawa ucznia”.

Ogloszenie
>

W ramach projektu, realizowanego przez małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Urząd Miasta Tarnowa odbędą się dwa spotkania w formie seminariów w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie – Mościcach. W spotkaniach biorą udział trzyosobowe delegacje ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunem. 14 lutego odbyło się spotkanie „O demokracji w szkole”, z udziałem m.in. uczniów i nauczycieli z Niemiec oraz zajęcia warsztatowe - praca nad statutem szkoły, a także dyskusja na temat problemu nieprzestrzegania praw ucznia. Dzisiaj, w piątek 15 lutego, rozpoczęło się kolejne spotkanie poświęcone zasadom prowadzenia dyskusji i negocjacji. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie udziału w seminarium.

Nic dziwnego, że poziom wiedzy i kultury w polskiej edukacji drastycznie spada, o czym alarmują także środowiska akademickie. Trąbiąc o prawach, nie wspomina się o obowiązkach.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 20:15:24
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html