To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szansa na promocję Tarnowa w znanej na całym świecie grze Monopoly!   -   15/2/2008
Tarnowskie Centrum Informacji zachęca mieszkańców miasta i turystów do głosowania na Tarnów. Właściciele jednej z najsłynniejszych gier na świecie – „Monopoly” – ogłosili konkurs na wybór miast, które ukażą się jesienią na nowej grze. Tarnów może być jednym z 22 miast umieszczonych na planszy jeśli zdobędzie najwięcej głosów. Każdy może zagłosować raz dziennie, nominując nasze miasto do tzw. „dzikiej karty”.

Ogloszenie

Aby zagłosować na Tarnów, należy wejść na stronę: www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world, następnie w polu „Zgłoś nominację swojego miasta” - wpisać TARNÓW oraz kliknąć „nominuj”. Niestety, oddanie głosu wymaga nieco czasu i zaangażowania – jeśli głosujemy po raz pierwszy, najpierw na stronie tej musimy się zalogować. Głosy oddawać można do 9 marca b.r. Magistraty niektórych miast (niekoniecznie naszej stolicy) prowadzą całe kampanie mające na celu zebranie na ich kandydaturę jak największej liczby głosów.
Decydująca rozgrywka odbędzie się w okresie od 29 lutego do 9 marca, kiedy głosować będzie można tylko na 20 pierwszych miast nominowanych na zasadzie „dzikiej karty”. Do 4 marca będzie można w internecie śledzić wyniki na tablicy liderów. Potem tablica nie będzie widoczna, ale głosy będą przyjmowane do 9 marca 2008 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 20:48:32
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html