To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   EKO PRIX dla Tarnowa   -   19/2/2008
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozstrzygnął konkurs „Ekologiczna Gmina Województwa Małopolskiego”. Główna nagroda EKO PRIX i nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych trafiła do Tarnowa za całokształt działalności z zakresu ekologii i poprawy stanu środowiska na terenie miasta.

Ogloszenie

Działania z zakresu ekologii prowadzone przez tarnowski samorząd na terenie miasta w roku 2007 uhonorowane zostały nagrodą EKO PRIX przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Doceniono m.in. działania z zakresu edukacji ekologicznej, zbiórki zużytych baterii i lekarstw, rekultywację pierwszego sektora oraz modernizację kompostowni w Zakładzie Składowania Odpadów Komunalnych w Krzyżu, a także inwestycje wodociągowe i kanalizacyjne prowadzone przez Tarnowskie Wodociągi, budowę ścieżek rowerowych i ekranów akustycznych, termomodernizację budynków użyteczności publicznej, likwidację niskiej emisji oraz rezultaty akcji usuwania azbestu. Wraz z nagrodą do Tarnowa trafi kwota 150 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na działania służące poprawie stanu środowiska naturalnego w mieście.
Tegoroczna nagroda jest najwyższą, jaką Tarnów uzyskał w konkursie „Ekologiczna Gmina Województwa Małopolskiego”. W latach poprzednich miasto otrzymywało nagrody w tym prestiżowym konkursie w kategorii „Edukacja ekologiczna i ochrona przyrody”. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, February 9, 2023 09:53:23
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html