To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Praktyki zawodowe niepełnosprawnych w Bibliotece   -   19/2/2008
Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie informuje, ze w ramach cyklicznej współpracy pomiędzy Miejską Biblioteką Publiczną - filią nr 5 i Warsztatami Terapii Zajęciowej mieszczącymi się przy ulicy Klikowskiej 190 w Tarnowie realizowane są obecnie praktyki zawodowe, w których biorą udział podopieczni WTZ. Osoby niepełnosprawne - uczestnicy zajęć z Pracowni Aktywizacji Zawodowej, pod opieką bibliotekarza i terapeuty zajęciowego wykonują drobne prace pomocnicze przy księgozbiorze. Prace te obejmują swoim zakresem czynności związane z porządkowaniem zbiorów bibliotecznych np. ponowne układanie książek w kolejności alfabetycznej, proste prace renowacyjno - introligatorskie oraz czynności porządkowe takie jak odświeżanie i sortowanie książek na półkach.

Ogloszenie

Praktyki zawodowe realizowane na terenie MBP stanowią bardzo ważny element rehabilitacji społecznej i zawodowej uczestników WTZ, mają one również na celu aktywizację osób niepełnosprawnych i przygotowanie ich do wykonywania czynności zawodowych. Dla samych uczestników zajęć taka forma pracy to szansa na samorealizację i wielką satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. -Warto zapewne nadmienić, że praktyki to nie jedyna forma terapii zajęciowej realizowanej we współpracy z MBP w Tarnowie, stanowią one jedynie wycinek bogatej oferty kulturalno - edukacyjnej przygotowanej wspólnie przez pracowników biblioteki i terapeutów Warsztatów Terapii Zajęciowej - stwierdza dyrektor MBO, Janina Kania.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, February 9, 2023 09:54:44
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html