To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Elektroniczny nabór do pracy   -   19/2/2008
Nauczyciele poszukujący pracy na terenie Tarnowa mogą to już czynić drogą elektroniczną za pośrednictwem Edunetu - Systemu Wspomagania Zarządzania Edukacją. W systemie funkcjonuje już bank danych o nauczycielach poszukujących pracy dostępny dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Ogloszenie

System Wspomagania Zarządzania Edukacją Edunet otwiera przed nauczycielami, a także dyrektorami placówek oświatowych kolejne możliwości – tym razem poszukiwania pracy i pracowników drogą elektroniczną. W systemie funkcjonuje bank danych o nauczycielach poszukujących pracy. Nauczyciele poszukujący pracy mogą umieścić w „banku” dane dotyczące wykształcenia, specjalności, studiów podyplomowych, stażu pracy, czy stopnia awansu zawodowego, a także kontakt – telefon i adres mailowy. Dane te, po publikacji przez "Moderatora ofert pracy" są z kolei dostępne dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.
W Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa nauczyciele chcący korzystać z tej formy poszukiwania zatrudnienia winni podać swój PESEL oraz e-mail.

Czyli po staremu, najpierw piechotką, żeby potem elektronicznie? Rozumiemy jednak że z uwagi na niezależne od magistratu problemy związane z podpisem elektronicznym, Urząd Miasta Tarnowa stara się w ten sposób zweryfikować dane osobowe zainteresowanego złożeniem elektronicznej oferty nauczyciela.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:35:51
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html