Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski samorząd kontrolował przewoźników   -   19/2/2008
Inwentaryzację przystanków autobusowych na linii Tarnów – Ciężkowice, a także kontrolę linii komunikacyjnej Tarnów – Milówka – Tarnów przeprowadził ostatnio Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa. W efekcie kontroli ukarano przewoźników nie przestrzegających rozkładów jazdy i innych ustawą określonych przepisów. Jeśli w krótkim czasie stwierdzone uchybienia nie zostaną usunięte przewoźnikom grozić może nawet utrata pozwolenia na wykonywanie usług.

Ogloszenie

Kursy według rozkładu jazdy innego niż zatwierdzony - to najczęstsze uchybienie firm zajmujących się przewozem osób na terenie Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Wszystkie firmy prowadzące przewóz osób na liniach komunikacyjnych przebiegających przez teren Tarnowa podlegają kontroli prezydenta miasta, który również wydaje pozwolenia na prowadzenie takiej działalności. W ostatnich dniach Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa kontrolował zarówno przystanki autobusowe na liniach prowadzących do gmin powiatu tarnowskiego, jak i rozkłady jazdy poszczególnych firm.
Stwierdzone uchybienia skutkują na razie karami pieniężnymi dla nierzetelnych przewoźników. Jeśli do czasu rekontroli uchybienia nie zostaną usunięte firmom grozić może nawet utrata pozwolenia na działalność z trzyletnim okresem karencji uniemożliwiającym jej wznowienie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947