To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw   -   20/2/2008
W okresie od 22 do 29 lutego 2008 roku Ministerstwo Sprawiedliwości wspólnie z sądami i prokuraturami organizuje „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Głównym celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa, oraz zapewnienia takim osobom dostępu do interdyscyplinarnej pomocy.

Ogloszenie
>

W organizację Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw włącza się rokrocznie wiele instytucji pomocowych. Także Komenda Miejska Policji w Tarnowie będzie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Dlatego od 22 do 29 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie oraz w sześciu podległych komisariatach tj. Tarnów-Centrum, Tarnów-Zachód, Ciężkowicach, Tuchowie, Wojniczu i Żabnie będą dyżurować w godz. 8.00 – 20.00 policjanci służb dochodzeniowi-śledczych oraz prewencji, którzy będą służyć informacją i pomocą osobom zgłaszającym. Podobny dyżur będzie pełniony przez policjantów Sekcji Ruchu Drogowego. Policjanci tej sekcji dyżurować będą we wspomnianych godzinach w budynku KP Tarnów-Centrum przy ul. Narutowicza, służąc pomocą osobom pokrzywdzonym w wyniku zdarzeń drogowych.

W organizację Tygodnia Pomocy włączył się również Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy mieszczący się przy ul. Szarych Szeregów 1 ( Mościce). Specjaliści w/w instytucji ( psycholodzy, pedagodzy) będą udzielać merytorycznej pomocy osobom pokrzywdzonym w wyniku przestępstwa, w szczególności w wyniku przemocy domowej. Dyżur będzie pełniony w dniach 22-29 lutego br. , w godz. 8.00-20.00, jak również pod numerami telefonów 014 655-36-36 i 014 655-66-59.

Dyżury pełnione będą również przez pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Matki Boskiej Fatimskiej oraz Westerplatte w godzinach otwarcia urzędu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 31, 2023 07:20:15
IP     : 3.236.138.35
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html