To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Portal www.it.tarnow.pl atrakcyjniejszy   -   28/2/2008
Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na swój regionalny portal turystyczny www.it.tarnow.pl. Niedawno rozbudowany został o dwie fotogalerie: miasta i regionu - łącznie 250 zdjęć wykonanych o różnych porach dnia i roku. Autorem wszystkich zdjęć oraz twórcą galerii jest pracownik Tarnowskiego Centrum Informacji -- Krzysztof Gzyl. To jednak nie wszystkie nowości...

Ogloszenie
>

Kolejną nowością portalu jest multimedialna mapa atrakcji miasta Tarnowa. Zdjęcia, nagrania MP3, krótkie filmiki, przebieg szlaków tematycznych oraz opisy atrakcji turystycznych - wszystko to znalazło się na elektronicznym planie Tarnowa. Obecnie zamieszczono najważniejsze atrakcje, jednakże mapa jest sukcesywnie rozbudowywana. Docelowo znajdą się na niej również pomniki, pomniki przyrody, parki. W planach jest również multimedialna mapa regionu tarnowskiego. Warto w tym miejscu nadmienić, że dotychczas portal www.it.tarnow.pl zawierał jedynie proste mapy z zaznaczonymi lokalizacjami hoteli, restauracji, gospodarstw agroturystycznych czy stadnin koni. Zarówno fotogalerie, jak i mapa będą w przyszłości rozbudowywane i dostosowywane do bieżących potrzeb, w tym o wersje językowe.
Równocześnie trwa kompleksowa aktualizacja baz danych portalu. Telefonicznie, faxem i mailem pracownicy TCI zbierają informacje m.in.: o atrakcjach turystycznych, bazie noclegowej czy gastronomicznej z miasta i regionu. Wszystko po to aby informacja udzielana turyście była rzetelna i aktualna.
Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza również do korzystania z kalendarium. Szczegółowe informacje o tym, co wydarzy się w Tarnowie w nadchodzących dniach można znaleść na www.it.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, February 9, 2023 09:09:36
IP     : 44.212.99.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html