Unia przegrała pierwszy mecz w rundzie wiosennej   -   02/4/2008
W środę w ramach dwudziestej pierwszej kolejki piłkarskiej IV ligi Unia Tarnów w Nowym Sączu zmierzyła się z drugą drużyną miejscowej Sandecją, z którą przegrała w stosunku 1:3. W konsekwencji tej porażki zmalała przewaga Unii nad Dalinem w tabeli ligowej do 2 punktów.

>

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Krupa, a bramkę wyrównującą w czterdziestej drugiej minucie spotkania zdobył Daniel Bartkowski i niestety był to jedyny gol zdobyty przez Tarnowian. W drugiej połowie spotkania Sandecja dwukrotnie pokonała bramkarza „Jaskółek", Łukasza Lisaka. W osiemdziesiątej minucie po faulu Pawlaka, który zszedł z boiska za czerwoną kartkę, sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Grębowski, a w doliczonym czasie gry drugą bramkę zdobył Krupa.

Niestety był to kolejny mecz, w który podopieczni Andreja Ciraka nie wypadli najlepiej. Mamy nadzieję, że już w najbliższy weekend piłkarze Unii zrehabilitują się i pokonają swojego rywala.