Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Ruszają Targi EXPO-BUD    -   10/4/2008
Około 40 wystawców pojawi się na XIV Targach Budownictwa, Materiałów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz, które rozpoczynają się w piątek w Tarnowie. Tarnowska Izba Przemysłowo-Handlowa, organizator imprezy tradycyjnie rozpoczynającej sezon budowlany w regionie, zdecydowała w tym roku przenieść imprezę z mościckiej hali "Jaskółka" do centrum miasta.

Ogloszenie
>

Ekspozycję można zwiedzać w Hali TOSiR w Tarnowie przy ul. Krupniczej 8. Targi są czynne w piątek i sobotę od godziny 10:00 do 18:00, a w niedzielę do 16:00. Wstęp na targi jest bezpłatny.
Oficjalnego otwarcia Targów dokona w piątek o godzinie 11:00 Prezydent Tarnowa i marszałek województwa. Już pierwszego dnia wręczone zostaną także nagrody dla wystawców za najciekawsze ekspozycje targowe i prezentacje najciekawszych, nowatorskich ofert.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(11-04-2008) Artur :
Witam wszystkich serdecznie. Biorąc czynny udział w XIV Targach Budownictwa, Materiałów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz jako wystawca mam wrażenie, że organizatorzy zapomnieli o jednym najważniejszym elemencie, myślę tu o reklamie. Czy ktoś widział na mieście plakaty lub jakiekolwiek informacje dotyczące targów? (szczególnie że w tym roku zmienia się ich lokalizacja) bo Ja szczerze przyznam rozglądałem się i nic nie widziałem. Zależy nam na rozwoju i propagowaniu targów a nic nie robimy w tym kierunku. Co z tego że wystawia się około 40 firm, jak brak jest zwiedzających, a to głównie o ich względy musimy zabiegać. Wydaje się, że prostu niektórym osobom zależy na tym by odbyły się one po raz ostatni. Obym był złym prorokiem. Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-04-2008) Tomek N. :
Arturze, ja z kolei mam wrażenie, że reklama targów jest wszechobecna, plakaty zresztą są bardzo charakterystyczne i ładne, w gazetach też sporo informacji i w internecie chyba przesadzasz

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-04-2008) stanisław :
Pozdrawiam tych którzy widzieli reklamy targów bo ja ich nie widziałem a będąc na etapie wykańczania domu jestem żywo nimi zainteresowany (reklamy zero)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-04-2008) Lucius :lucius_info@exlab.eu 
Witam. Nom. Ja też uważam, że reklama nawaliła, ale jednocześnie jest to refleksja dla mnie, żeby następnym razem dołożyć swoje "dwa grosze" w tym temacie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947