Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie piłkarskiego weekendu    -   28/4/2008
Siedem bramek w meczu Okocimskiego Brzesko, wygrana czwartoligowych zespołów oraz niespodziewane wyniki w lidze międzyokręgowej i okręgowej – tak można podsumować weekend na piłkarskich boiskach naszego regionu. Zwycięstwo na boisku w Trzebini, w dalszym ciągu pozwala się Unii Tarnów liczyć się w walce o awans do drugiej ligi. Maj na boiskach regionu zapowiada się niezwykle ciekawie.

Ogloszenie
>

III LIGA
Drużyna Okocimskiego Brzesko rozegrała swój pojedynek z niezwykle mocną Sandecją Nowy Sącz. Sobotni mecz był bardzo emocjonującym i wyrównanym pojedynkiem. Kibice, którzy dość licznie odwiedzili stadion klubu nie zawiedli się. Obejrzeli niezwykłe dramatyczny mecz, którego stawką był awans do nowopowstającej drugiej ligi. Po 45 minutach gry, kibice z Brzeska nie mieli wesołych min, ponieważ ich ulubieńcy na przerwę schodzili przegrywając. Losy meczu przesądziły jednak dwie bramki strzelone po przerwie przez Szczoczarza i Karwata, a atakujący do końca meczu piłkarze Sandecji nie zdołali zdobyć już bramki. W tabeli drużyna Okocimskiego plasuje się na szóstym miejscu, mając zgromadzone na swoim koncie 35 punktów. Piłkarze z Brzeska tracą do piątego Przeboju Wolbrom trzy punkty, a szansę na powiększenie swojego dorobku drużyna Okocimskiego będzie miała już w najbliższą środę.
Okocimski KS Brzesko - Sandecja Nowy Sącz 4:3 (2:3) Bramki dla Okocimskiego zdobywali: Piotrowicz w 27 minucie, Matras w 38 minucie, Szczoczarz w 53 minucie, Karwat w 60 minucie.

IV LIGA
Bardzo udany był weekend dla piłkarzy naszych drużyn czwartoligowych. Unia Tarnów, po remisie na własnym stadionie, pojechała szukać punktów na boisku z Trzebini. Po golu Daniela Popieli, Uniści wrócili do Tarnowa z trzema punktami i nadal pozostają w walce o nową drugą ligę.
Obejrzyj skrót tego meczu:
Piłkarze LKS Nieciecza, którzy liczą na zajęcie czołowego miejsca w tabeli na koniec sezonu, po chwilowym załamaniu, znów zaczęli zwyciężać, tym razem aplikując dwa gole piłkarzom z Sułkowic.
Nie mająca ostatnio spektakularnych sukcesów drużyna Tuchovii pokonała na własnym stadionie piłkarzy Lubania Maniowy. Obie bramki tuchowscy piłkarze zdobyli przed przerwą.
W tabeli nadal prowadzi Dalin Myślenice z 59 punktami, za nim Unia Tarnów mająca dwa punkty straty. Czwarte miejsce zajmuje beniaminek czwartej ligi – LKS Nieciecza, który zgromadził na swoim koncie 50 punktów. Ostatni reprezentant naszego regionu – Tuchovia, która zgromadziła 23 punkty zajmuje 14 lokatę.

MKS Trzebinia/Siersza - Unia Tarnów 0:1 (0:0) Bramka dla Unii: Daniel Popiela w 79 minucie.

Tuchovia Tuchów - Lubań Maniowy 2:0 (2:0) Bramki dla drużyny Tuchovii zdobyli Maciaszek w 29 minucie i Ustjanowski w 31 minucie.

LKS Nieciecza - Gościbia Sułkowice 2:0 (0:0) Obie bramki dla drużyny Niecieczy zdobył Kurzawski w 47 i 74 minucie.

V LIGA
Trzecią porażkę z rzędu zaliczyli piłkarze MLKS Polan Żabno. Tym razem stracili trzy gole oraz prawdopodobnie szanse na awans do czwartej ligi. Dalej dobrą passę podtrzymują piłkarze Wolanii Wola Rzędzińska, którzy tym razem rozgromili na boisku w Szczucinie, tamtejszą Wisłę. Kolejne zwycięstwo, tym razem na boisku w Białce Tatrzańskiej zanotowali piłkarze Orła Dębno.
W tabeli prowadzi Skalnik Kamionka Wielka, który zdobył 48 punktów, drugą lokatę zajmują piłkarze MLKS Polanu Żabno, którzy tracą do lidera już sześć punktów. Piąte miejsce zajmują piłkarze Wolanii Wola Rzędzińska, którzy dotychczas zgromadzili 36 punktów. Ósmą lokatę zajmuje Orzeł Dębno zdobywca 33 punktów, a czternastą lokatę z dwunastoma punktami zajmuję Wisła Szczucin.
Watra Białka Tatrzańska - Orzeł Dębno 0:1
Wisła Szczucin - Wolania Wola Rzędzińska 0:4
Limanovia Limanowa - MLKS Żabno 3:0

LIGA OKRĘGOWA
Piłkarze trzech pierwszych drużyn, czyli Dąbrovii, Olimpii Wojnicz oraz Dunajca Zakliczyn przegrali swoje mecze. Lider poległ na boisku tarnowskiego „Tamelu”, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Łukovii. Olimpia Wojnicz straciła trzy gole i poległa na boisku w Radłowie. Podobny los spotkał ekipę Dunajca Zakliczyn, który przegrał minimalnie z ostatnią drużyną – Iskrą Łęki. Na boisku w Gnojniku, piłkarze Żubra Gawłówek zaaplikowali miejscowemu LKS-owi cztery bramki. W pozostałych czterech spotkaniach padły rezultaty remisowe.
Oto komplet wyników:
Olimpia Kąty - Tarnovia Tarnów 1:1
Ikar Odporyszów - Rylovia Rylowa 2:2
Radłovia Radłów - Olimpia Wojnicz 3:0
Gosłavia Gosławice - Unia Niedomice 3:3
Iskra Tarnów - Novi/Rzezawianka Rzezawa 1:1
Łukovia Łukowa - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:0
Iskra Łęki - Dunajec Zakliczyn 2:1
LKS Gnojnik - Żubr Gawłówek 0:4

Tabela klasy okręgowej:
1. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 47 41-12
2. Olimpia Wojnicz 41 50-36
3. Dunajec Zakliczyn 38 38-27
4. Olimpia Kąty 36 38-26
5. Łukovia Łukowa 34 45-44
6. Żubr Gawłówek 33 46-37
7. Novi/Rzezawianka Rzezawa 31 29-28
8. Gosłavia Gosławice 30 45-45
9. Rylovia Rylowa 30 36-31
10. Unia Niedomice 28 42-48
11. LKS Gnojnik 26 34-42
12. Tarnovia Tarnów 25 37-42
13. Radłovia Radłów 24 29-42
14. Iskra Tarnów 24 27-35
15. Ikar Odporyszów 22 26-42
16. Iskra Łęki 16 24-50
(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947