Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   www.it.tarnow.pl wyróżnione!    -   01/5/2008
Portal turystyczny Tarnowskiego Centrum Informacji autorstwa pracownika TCI Krzysztofa Gzyla został wyróżniony w kategorii stron www, w konkursie „Złote Formaty" odbywającym się w ramach II Festiwalu Miast i Regionów w Warszawie. Do konkursu zgłoszenie wysłało Biuro Promocji Urzędu Miasta Tarnowa, które sprawuje merytoryczny nadzór nad jednostką budżetową jaką jest TCI.

Ogloszenie
>

Oprócz tarnowskiej strony internetowej doceniono projekt "Kulturalna Małopolska", realizowany w ubiegłym roku przez Urząd Marszałkowski, który zdobył I nagrodę w kategorii plakatu. W kategorii wydawnictwa promocyjne Urząd Marszałkowski zajął III miejsce za album "Małopolska - palce lizać. Przewodnik kulinarny po regionie", wydany przez MOT autorstwa pani Elżbiety Tomczyk - Miczka.
Strona internetowa Tarnowskiego Centrum Informacji pełni funkcję regionalnego portalu turystycznego dostarczając szczegółowych, a co najważniejsze rzetelnych i aktualnych, informacji o potencjale turystycznym miasta i regionu tarnowskiego. Obecnie funkcjonują oprócz polskiej, wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska i włoska a przed wakacjami dołączą jeszcze wersje węgierska i hiszpańska.
Redakcja naszego portalu serdecznie gratuluje TCI.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947