Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ostatni dzień wystawy „Kocham Tarnów”    -   07/5/2008
Dobiega końca prezentowana w Tarnowskim Centrum Kultury wystawa fotograficzna zatytułowana „Kocham Tarnów”, na której można było podziwiać ciekawe połączenie dwóch zdjęć tego samego fragmentu naszego miasta. Jedno, archiwalne, sprzed blisko 100 lat, drugie - współczesne. To ciekawe przenikanie się zdjęć starego i nowego Tarnowa było dla wielu zwiedzających bądź to lekcją historii, bądź rzewnym wspomnieniem tego co minęło, przynosząc wiele wzruszeń, o czym świadczą wpisy do księgi pamiątkowej. Pierwsza, miesięczna edycja wystawy cieszyła się bardzo dużą popularnością. Do dnia dzisiejszego zobaczyło ją blisko 2500 osób.

Ogloszenie
Dla tych, którzy nie zdołali jej oglądnąć mamy dobrą wiadomość. Tarnowskie Centrum Kultury drugi raz zaprezentuje wystawę „Kocham Tarnów” we wrześniu br. Już teraz serdecznie zapraszamy. Podczas drugiej edycji organizatorzy planują sprzedaż katalogu ze zdjęciami z wystawy, oraz kart pocztowych z fotomontażami.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(07-05-2008) Janek :
A czemuż to nie podano autorów tych fotografii - TCK jest jest tylko miejscem gdzie te prace są przedstawione. Szkoda , bo większość prac jest przygotowana przez członków Tarnowskiego Towarzystwa Fotografocznego, to młoda i dosyć otwarta na nowe techniki w fotografii grupa pasjonatów i trzeba ją promować aby Im się chciało chcieć... Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2008) ja :
Do Janka. Znowu nie przesadzaj, ciągle się dopominają o wyszczególnienie ich nazwisk. Ileż można. Znowu te zdjęcia (nowowykonane) wcale nie są jakies rewelacyjne. Trochę skromności.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-05-2008) Janek :
Tu nie chodzi o nazwiska tylko o prawa autorskie, zresztą , widzę że nie rozumiesz co to znaczy wykonać dobre ujęcie fotograficzne i połączyc to z nazwiskiem autora.... pozdrawiam i przyjmij do wiadomości (do ja), że członkowie TTF są bardzo skromni.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947