Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pasierbowa Majówka    -   13/5/2008
Na koncert z wierszy ks. Janusza Pasierba pod nazwą „Pasierbowa Majówka” wykonywany przez Agatę Bernadt (na zdjęciu) z zespołem zaprasza w piątek 16 maja o godz. 18.45 ks . Artur Ważny, proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach. Wstęp na koncert przy ul. Zbylitowskiej 5 jest wolny.

Ogloszenie

Muzykę do wierszy ks. Janusza Pasierba skomponował Paweł Piątek, muzyk wiele lat współpracujący z Markiem Grechutą, obecnie z Grzegorzem Turnauem, a także z Januszem Radkiem. Zaśpiewa - Agata Bernadt z Krakowa, a program powstał w ramach projektu artystycznego "KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE", promującego współczesną poezję religijną". Zespół mieliśmy okazję usłyszeć na żywo w Tarnowie rok temu, gdy zaprosił Dorotę Segdę do podobnego programu złożonego z wierszy ks. Jana Twardowskiego.
Spotkanie poprowadzi ks. dr Jerzy Smoleń – profesor KUL – który jednocześnie przedstawi postać – urodzonego w niedalekim Żabnie, a zmarłego 15 lat temu – ks. Janusza Pasierba.
- W sposób szczególny zapraszamy wszystkich nauczycieli i wychowawców, albowiem koncert ten jest organizowany przy współpracy i pod patronatem Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców- mówi ks. Ważny i dodaje zdecydowanie: Wszyscy zakochani w muzyce z "Krainy łagodności" bezwzględnie powinni to usłyszeć!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947