To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Martyna Smolińska – koncert dyplomowy    -   27/4/2009
Koncert w Kąśnej
29 kwietnia o godz. 18:00 w Dworku I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej z koncertem dyplomowym wystąpi Martyna Smolińska. W programie usłyuszymy utwory Jana Sebastiana Bacha, Ludwika van Beethovena, Grażyny Bacewicz, Ignacego Jana Paderewskiego i Fryderyka Chopina. Wstęp wolny.

Ogloszenie

O Martynie Smolińskiej pisaliśmy już w 2004 roku, kiedy to znalazła się ona w ścisłym gronie laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Chopinowskiego dla uczniów szkół muzycznych II stopnia w Łodzi. Obecnie M. Smolińska jest dyplomantką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie, w klasie fortepianu mgr Jarosława Iwaneczko. Jej pierwszym nauczycielem była Teresa Jarosz.
Najważniejsze osiągnięcia artystyczne: 2003 - laureatka II miejsca w Konkursie Młodych instrumentalistów w XI Ogólnopolskich Jasielskich Spotkaniach Muzycznych, finalistka Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia w Bydgoszczy; 2004 - laureatka III nagrody w grupie młodszej w II Ogólnopolskim Konkursie Chopinowskim im. Władysława Kędry w Łodzi; 2005 - laureatka nagrody – Stypendium w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu – Tydzień Talentów w Tarnowie; 2006 - wyróżnienie w grupie starszej w III Ogólnopolskim Konkursie Chopinowskim im. Władysława Kędry w Łodzi; 2007 - laureatka I miejsca w I Ogólnopolskim Podkarpackim Konkursie Chopinowskim w Rzeszowie, udział w koncercie charytatywnym „Vadim Brodski i jego goście” w Teatrze Juliusza Słowackiego w Krakowie; 2009 – laureatka III miejsca oraz wyróżnienia za najlepsze wykonanie utworu Ignacego Jana Paderewskiego w I Ogólnopolskim Konkursie im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie.
Martyna Smolińska brała udział kursach mistrzowskich m. in. w Dusznikach Zdroju, Głuchołazach, Trebnitz (Niemcy), gdzie pracowała pod kierunkiem takich pedagogów jak: prof. Alicja Paleta- Bugaj, prof. Grzegorz Kurzyński, prof. Fabio Bidini, prof. Ewa Pobłocka.

Program koncertu:
Jan Sebastian Bach – Preludium i Fuga c- moll DWK t. II
Ludwig van Beethoven – Sonata op. 57 “Appassionata”
Grażyna Bacewicz- II Sonata- cz. III Toccata
Ignacy Jan Paderewski – Thème varié A- dur op. 16 nr 3
Fryderyk Chopin – Etiudy op.10 - nr 4 cis- moll, Nr 7 C- dur, Nr 10 As- dur, Ballada g- moll op. 23
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.76 % (1094)
  jestem za 38.92 % (792)
  nie mam zdania 7.32 % (149)
Wszystkich głosów: 2035
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl