Zapraszamy, promujemy
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca

M.Rempała w finale eliminacji GP 2005 !   -   06/6/2004
Świetnie spisał się wczoraj Marcin Rempała podczas półfinału eliminacji Grand Prix 2005 we włoskim Lonigo. Junior "jaskółek", startujący w tych zawodach z "dziką kartą" pokonał wielu groźnych rywali, zajmując szóstą lokatę i uzyskując awans do Wielkiego Finału w Vojens ! Powetował sobie tym samym słabszą lokatę w czwartkowych ćwierćfinałach IMP. Wszyscy Tarnowianie wywalczyli wówczas tylko rezerwowe lokaty w półfinałach.

Ogloszenie

W zawodach w Lonigo zwyciężył Wiesław Jaguś . Do Wielkiego Finału eliminacji w Vojens (14.08) oprócz Jagusia awansowało jeszcze dwóch Polaków, a trzeci - Jacek Rempała - uplasował się na miejscu dziesiątym (pozycję wyżej, zapewniającą status zawodnika rezerwowego w finale, zajął Stuart Robson, a z Jackiem Rempałą wygrał jedynie ilością drugich miejsc).

8. Roman Poważnyj (Rosja) 7

Trzech zawodników Unii Tarnów wystąpiło w ćwierćfinałach indywidualnych mistrzostw Polski. Marcin Rempała, Robert Wardzała i Grzegorz Rempała awansowali do półfinałów. Niestety tylko w roli rezerwowowych. Najbliżej awansu był właśnie Marcin Rempała, który w Opolu zdobył 10 punktów i pojechał w biegu barażowym o miejsce premiowane startem w półfinale.
Po wygranym nasz junior został wypchnięty na zewnętrzną przez Tomasz Chrzanowskiego. Zawodnik Lotosu Gdańsk nie dał się już wyprzedzić Marcinowi. Zawody wygrał Artur Pietrzyk z KM Ostrów. Odpadli m.in. Andrzej Huszcza i Rafał Szombierski.

W Krośnie słabo jeżdżący Grzegorz Rempała "załapał" się do barażu o miejsce rezerwowego, gdzie pokonał Rafała Wilka z Marmy Rzeszów i Tomasza Łukaszewicza z KSŻ Krosno. Zawody stały na wyjątkowo słabym poziomie. Kibice zobaczyli cztery "mijanki" podczas całego turnieju.

W podobnej sytuacji znalazł się w Krakowie Robert Wardzała. Zawodnik Jaskółek pokonał Karola Ząbika z Torunia i oglądanego ostatnio w Tarnowie Krzysztofa Słabonia. Turnieje półfinałowe odbędą się w Łodzi (Tomasz Gollob, Grzegorz Rempała, Robert Wardzała) i Krośnie (M. Rempała) 22 lipca. Finał 15 sierpnia w Częstochowie.
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32