Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tomasz Wiech na zaproszenie „POZYTYWnych”    -   24/8/2009
Laureat World Press Photo w Żabnie
Tomasz Wiech niedawno odbierał jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie fotografii- Word Press Photo. W środę 26 sierpnia podzieli się swoimi doświadczeniami w Żabnie, podczas spotkania autorskiego, do którego został zaproszony przez Towarzystwo Fotograficzne POZYTYWni.

Ogloszenie

Tomasz Wiech jest fotografem młodego pokolenia, który swoje spostrzeżenia o otaczającym go świecie zapisuje w formie fotograficznego obrazu. Zdjęcia, na których zobaczyć możemy aktualną analizę Polski, zarówno tej z którą na co dzień się spotykamy, jak i tej o której nie mamy pojęcia, bo jest ona dostępna tylko nielicznym, są przedmiotem zapisu wytrawnego obserwatora, którym gość najbliższego spotkania autorskiego w Żabnie niewątpliwie jest. Fotograf ma w swoim dorobku kilka prestiżowych nagród. Jego fotografie zdobyły laury na największych konkursach w Polsce (m.in. Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto), a także na świecie. Tomasz Wiech jest laureatem najbardziej znaczącej nagrody w dziedzinie dokumentu i fotoreportażu - Word Press Photo. Za sobą ma również wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych.
W środę, 26 sierpnia, Tomasz Wiech będzie gościem żabieńskiego Towarzystwa Fotograficznego POZYTYWni. Początek zaplanowany jest na godzinę 18:00. Multimedialne spotkanie odbędzie się w Sali Kinowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, które jest współorganizatorem przedsięwzięcia.

Tomasz Wiech swoje fotografie publikuje na stronie internetowej: http://www.tomaszwiech.com/ oraz blogu: http://towiech.blogspot.com/.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl