Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Ile warte są tarnowskie nieruchomości?   -   24/6/2004
Od półtora nawet do 2,5 miliarda - tyle warte są wszystkie grunty w Tarnowie. Specjalną mapę, która może przydać się m.in. inwestorom opracowano w związku z konferencją naukową, która odbyła się w środę w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie. Najdroższa ziemia jest w centrum miasta i przy ul. Błonie – powyżej 50 złotych za m. kwadratowy – za grunty na obrzeżach miasta trzeba zapłacić 10 złotych i mniej.

Ogloszenie

- Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się grunty rolne i działki budowlane mówi prof. Leszek Kałkowski – kierownik katedry nieruchomości i ubezpieczeń.

W najbliższym czasie ceny gruntów pójdą w górę –przewidują specjaliści, dlatego jeżeli dysponujemy gotówką warto już teraz kupić ziemię. Rozwój gospodarczy może wpłynąć na wzrost cen mieszkań. W tej chwili za metr kwadratowy nowego mieszkania w Tarnowie trzeba zapłacić ok. 2 tys. złotych, w Krakowie przeciętnie 3 tysiące, a w niektórych miejscach są jeszcze wyższe stawki– mówi Halina Knafel – z Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Krakowie.
Na rynku nieruchomości po wejściu do Unii Europejskiej panuje ożywienie – aktualnie obserwuje się zwiększenie obrotów do 5%.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl