Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wakacyjny rozkład jazdy   -   26/6/2004
W Tarnowie zmienia się dziś rozkład jazdy autobusów miejskich. Od dzisiaj do końca sierpnia autobusy komunikacji miejskiej jeździć będą według wakacyjnego rozkładu. Ze względu na mniejszy ruch ograniczono kursy na liniach: 0a, 0b, 3, 5, 8, 9, 10, 16, 24, 25, 30, 39 i 41. Zawieszone na okres wakacji kursy są dodatkowo oznakowane na rozkładach jazdy.

Ogloszenie

Podobnie jak w ubiegłych latach również i podczas tych wakacji uruchomiona jest linia specjalna "W" kursująca od Al. Jana Pawła II na Górę św. Marcina. Trasa prowadzi ulicami: Słoneczną, Starodąbrowską, Mickiewicza, Al. Solidarności, Szkotnik, Sikorskiego, Narutowicza, Tuchowską, Zamkową, Tuwima i Alei Tarnowskich do przystanku pod Górą św. Marcina. Trasa pokrywa się z linią 31.

Ceny biletów na linii "W" są takie same jak na innych liniach, ale nie będą honorowane uprawnienia do bezpłatnych przejazdów przyznane przez Radę Miejską w Tarnowie. Osoby posiadające takie uprawnienia, korzystając z autobusów, będą musiały kupić bilet ulgowy.

Od redakcji inTARnet.pl :
Nasi webmasterzy pracują wciąż nad udostępnieniem inTARnautom nowego tarnowskiego rozkładu jazdy on-line, zintegrowanego z nową, aktualizowaną i wzbogacaną mnóstwem odnośników mapą miasta. Pierwsze efekty tych prac będą widoczne na stronie portalu niebawem. Prawdopodobnie w pierwszym tygodniu lipca rozpoczniemy testy nowych rozwi±zań.
Przepraszamy inTARnautów, którzy w ostatnich dniach zmuszeni byli do spotykania się z planszą "Rozkład w trakcie aktualizacji". Kulminacja naszych prac redakcyjnych nad rozkładem nałożyła się na likwidację strony www z rozkładem opracowywanym przez Tarnowski Ośrodek Informacyjny, którą linkowaliśmy. Uznaliśmy, że nie ma sensu tracić czasu webmasterów (zaawansowanie prac nad now± aplikacj±) na powielanie starego wzorca i opracowywać rozkład podwójnie - w starej i nowej formule. Stąd czerwcowe niedogodności dla inTArnautów, za które przepraszamy. Mamy nadzieję, że jakość i wygoda korzystania z nowego rozkładu jazdy juz wkrótce wynagrodzą Wam tę przerwę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.78 % (1075)
  jestem za 38.82 % (776)
  nie mam zdania 7.40 % (148)
Wszystkich głosów: 1999
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(27-06-2004) dziadek mróz :
no na zdjeciu lato w pełni...hehehhe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2004) intarnauta :
Strasznie sciemniacie z tym rozkladem. Przyznajcie ze nic nie robiliście i to ze TOI zamknelo strone was zaskoczyło. Rozklad jest na tarnow.net.pl a oni wspolpracują z ZKM - wiec po co drugi rozkład ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2004) Moby :
bo może będzie lepszy, nie przyszło ci do głowy albo dla INNYCH, którym nie podoba sie to co tam zrobili ?. Ja tam jestem konserwatystą i tesknie za "starym" rozkładem z tego serwisu, wolałem go od tego , który jest na tarnow.necie . Za duzo tam teraz klikania. mam nadzieję, że ten tutaj naprawdę będzie prosty w obsłudze i bez problemu po 2 ruchach trafiać się będzie do poszukiwanej informacji. dzialajcie !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2004) Magda :
nigdy dość normalnej konkurencji, ja też mam nadzieję ,ze pożytek z tego odniesiemy my, użytkownicy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2004) intarnauta :
heheh nie wiem jakim trzeba byc konserwatystą zeby odżałować 4 kliknięć ;) hehe widac ze goscie sie starali i dalo to dobry skutek - okay przez caly czas linkowalo strone bo nie musieli sie wysilac .. do teraz kiedy maja konkurencje - no coz zobaczymy co wymyslą - zapewne będzie to na poziomie obecnej strony - wymieszania kolorów, układu, i reklam - powodzenia :P Moby - jak ci sie tamten nie podoba to napisz do nich - nie przyszlo do głowy ze moze poprawia ? ja do nich napisalem kilka razy z pomyslami i zmienili co trzeba ...Mnie ich pomysl na rozklad bardzo sie podoba - na zielono zaznaczone najblizsze odjazdy - nie musze szukac w gąszczu godzin tak jak na starym rozkładzie. BRAWO TARNOW.NET.PL !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2004) poszukiwana :
kilka dni?????????? to jakiś żart, od miesiąca lub dłużej nie ma rozkładu w necie - WSTYD!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2004) Moby :
Jeśli to co tu zrobią bedzie na poziomie obecnej strony to i tak w cuglach pobije to, co jest na tarnow.net . Nawet mimo starań tamtego portalu w ostatnim czasie. Kompletnie nie wiem, o jakiej mieszaninie mówisz - bywam tu tak czesto, ze już w ogóle tego tak nie odbieram. I mam tu poczucie życia a nie stonowanej drętwoty jak na necie. Ale poczekajmy... Co do pisania do innej redakcji - jak widzę, że jest sens to bym pisał. Ale rozwiazania , które tam są poszły dokładnie w odwrotną stronę. Nie mówię, ze to źle , ale jak dla mnie - to nie jest to, czego oczekuję. Te 4 klikniecia przy moim połaczeniu wymagają ok. 2 minut oczekiwań , czyli sporej cierpliwosci. Dlatego chce mieć podobnie jak tutaj było wcześniej. Bez szczytu techniki, ale w pełni komunikatywnie i szybko. Co niniejszym adresuję pod rozwagę tutejszych webmasterów !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2004) qwe :
>>> bywam tu tak czesto, ze już w ogóle tego tak nie odbieram hehe no do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic ... hehehe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2004) intarnauta :
Moby - skad wiesz ? Pisales i nie odpowiedzieli? Mnie zawsze odpowiadają...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2004) Moby :
Nie pisałem, wierze, ze konkurencja zadziała. Takie pisanie wszędzie i dfo wszystkich nie ma sensu tym bardziej, ze nie znajduję nic ciekawego na tarnow.necie. Rozkład jazdy to chyba jedyna rzecz godna uwagi tam (korzystam teraz z musu, ale czekam na nowy rozkład tutaj) , ciekawy był pomysl z mapa bankomatów. Ale to naprawdę niewiele. Natomiast tu codziennie coś się dzieje , co widać choćby po ilości komentarzy i ilości inicjatyw. Po prostu powazniej to tu wszystko wygląda, pozostanę więc po tej stronie, pozwolisz ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947