Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowy cykl koncertów w Tarnowskim Centrum Kultury    -   21/12/2009
„Młody Jazz” w TCK
8 stycznia rusza nowy cykl koncertów jazzowych w Tarnowskim Centrum Kultury pod hasłem "Młody Jazz". Tego dnia o godz. 19:30 w Piwnicach TCK wystąpi formacja "AUAUA", zespół, którego liderem jest Joanna Duda, natomiast w składzie zagra m.in. Michał Bryndal (brat dziennikarza Rafała Brynadala, współzałożyciel zespołu SOFA). Bilety w cenie 9 zł.

Ogloszenie
>

Obok dotychczas organizowanych imprez jazzowych propozycja „Młody Jazz” wzbogaci ofertę muzyczną TCK-u, dając artystom szansę zaprezentowania ciekawych, młodych projektów, zaś szerokiej publiczności okazję do ich poznania za niższą, niż zwykle cenę biletów. Bilety na koncerty z cyklu „Młody jazz” sprzedawane będą w cenie 9 zł.
„Młody Jazz” nie oznacza projektów amatorskich, czy wyłącznie młodych wiekiem, lecz głównie polskich artystów, których muzyka dopiero zaczyna wędrówkę po świecie i jest u progu zdobywania popularności. Auaua powstało spontanicznie latem 2008 roku w formie niezobowiązującego zespołu, złożonego z trójki przyjaciół - Joanny Dudy, Michała Bryndala i Maćka Matysiaka. Wtedy z założenia zespół ten stawiał na dobrą zabawę zarówno na próbach, na koncertach jak i po koncertach. Z czasem jednak sytuacja nabrała powagi - pierwszym jej syndromem była nagroda "Klucz Do Kariery" na konkursie Gorzów Jazz Celebrations, otrzymana w listopadzie 2008. Drugim - całkowicie autorski materiał, odznaczający się niebanalnym podejściem do kompozycji i składu potocznie zwanego "trio".
Auaua w obecnym swoim kształcie bazuje na energetycznym, mocnym przekazie na bazie grooveowych kompozycji; w ich muzyce słyszalny jest wpływ takich zespołów, jak Dazz Band, Bernard Wright, Headunters, Herbie Hancock (z albumów "Feets don t Fail Me Now", "Secrets", "Thrust", "Manchild"), Michael Jackson&Quincy Jones; wszystko to przepuszczone jest przez filtr współczesnego podejścia do muzyki i produkcji - pocięte, zsamplowane, wielokrotnie powtarzające się, wielokrotnie odnoszące się powszechnie znanych dźwięków.

TCK gorąco zaprasza na pierwszy koncert z cyklu, w którym wystąpi zespół AUAUA. W swoim repertuarze zespół posiada energetyzujące kompozycje, którym puls nadaje hipnotyczny bas Marcina Jadacha osadzony na gęstych beatach perkusisty - Michała Bryndala, zespojony przez szaloną grę Joanny Dudy na instrumentach klawiszowych.
W skład formacji wchodzą: Joanna Duda - Nord Electro 2, Microkorg XL (Wojtek Mazolewski, Super Extra 3jo), Marcin Jadach - gitara basowa (Jarek Bothur Quartet), Michał Bryndal - perkusja, pad elektroniczny (ex. Sofa, Staff, Adam Bałdych, Gribojedow).

Piwnice TCK, Rynek 5, 8 stycznia godz. 19:30
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl