Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Giełda wciąż na Cmentarnej   -   12/7/2004
Giełda z ulicy Cmentarnej w Tarnowie nie będzie w pośpiechu przenoszona na tereny Małopolskiego Rynku Hurtowego. Na nowym placu pomiędzy ulicami Mościckiego i Kardynała Wyszyńskiego zacznie funkcjonować dopiero we wrześniu. Właśnie uprawomocnia się pozwolenie na budowę tam nowych obiektów - poinformowałprezes zarządu Małopolskiego Rynku Rolno Hurtowego Michał Świtalski.

Ogloszenie
>

W przyszłości giełda ma nie tylko prowadzić targowisko, ale przede wszystkim profilować działalność rolniczych grup producenckich i szukać rynków zbytu dla płodów rolnych z regionu Tarnowa. Niedawno główni akcjonariusze czyli Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Skarb Państwa oraz Prezydent Tarnowa zdecydowali się ratować giełdę. Inwestorem strategicznym, który pomaga w rozwoju spółki jest podobna giełda z Radomia.
Według pierwotnych planów handlujący na giełdzie powinni już w maju przenieść się na nowe miejsce, ale - ze względu na brak odpowiedniej ilości zamkniętych i zadaszonych obiektów - handel "fruktami" nadal kwitnie przy ulicy Cmentarnej. Czy we wrześniu giełda zostanie ostatecznie przeniesiona w okolice ulicy Czystej? Zobaczymy (przyp.inTARnet.pl).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl