Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powiat tarnowski z eurocertyfikatem    -   04/12/2010
Wieści z Powiatu Tarnowskiego
Powiat tarnowski otrzymał EuroCertyfikat 2010 – europejskie wyróżnienie, stanowiące wyraz uznania kapituły konkursowej dla sprawnego i efektywnego zarządzania instytucją. EuroCertyfikat to nagroda za odpowiedzialne procesy decyzyjne, uhonorowanie wdrożonych systemów jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania, przyczyniając się do jej rozwoju.

Ogloszenie

EuroCertyfikat to potwierdzenie dobrego kierunku obranego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie, które wdrożyło Zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami norm: PN-EN ISO 9001: 2009, PN-ISO/IEC – 27001:2007 oraz PN-N-18001:2004. Chodzi o świadczenie wysokiej jakości usług w ramach zadań własnych powiatu oraz umacnianie roli i wizerunku Starostwa jako instytucji pełniącej służbę publiczną. EuroCertyfikat podnosi prestiż tarnowskiego Starostwa Powiatowego, potwierdzając właściwy kierunek przemian jakościowych i europejskie podejście administracji powiatowej do klienta. W imieniu starosty tarnowskiego Mieczysława Krasa certyfikat odebrał sekretarz powiatu Wacław Prażuch podczas uroczystej gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Eurocertyfikaty są przyznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jedynymi organizacjami mającymi prawo do ich wdrażania na terenie Polski są Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe oraz Eurofirma Media sp. z o.o.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1088)
  jestem za 38.84 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2021
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl