Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Azoty w elicie spółek    -   01/2/2011
Wieści z „Azotów”
Azoty Tarnów po raz drugi znalazły się w elitarnej grupie 16 spółek giełdowych wchodzących w skład portfela RESPECT Indeks – czytamy w nadesłanym komunikacie. Prezes Zarządu Azotów Tarnów Jerzy Marciniak odebrał potwierdzający certyfikat z rąk Ludwika Sobolewskiego, prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych podczas uroczystej konferencji.

Ogloszenie

W tegorocznej edycji projektu kryteria wyboru spółek zostały znacznie zmodyfikowane. To wpłynęło na podwyższenie poziomu wymagań dla uczestników badania. Przypomnijmy, że projekt RESPECT Indeks ma na celu wyłonienie spółek zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Jednocześnie równie ważna jest ich atrakcyjność inwestycyjna, którą charakteryzuje m.in. jakość raportowania, poziom relacji inwestorskich czy ład informacyjny.
Podczas uroczystej konferencji, jaka odbyła się 25 stycznia w Sali Notowań GPW Ludwik Sobolewski powiedział m.in.: ”Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zakończyła II edycję projektu RESCPECT Indeks. Azoty Tarnów spełniając bardzo wysokie wymagania i kryteria projektu RESPECT znalazła się w elitarnym gronie 16 firm, które wejdą w skład nowego portfela indeksu. Tym bardziej gratuluję Państwu zakwalifikowania się do RESPECT Indeksu, który obecnie jeszcze w większym stopniu weryfikuje kryteria istotne dla inwestorów, takie jak płynność spółek czy ład korporacyjny i tym samym będzie dla nich użytecznym narzędziem oceny spółek.”
Na konferencji przedstawiono także grupę najbardziej odpowiedzialnych społecznie spółek, szczegółowo omówione zostały zmiany, jakie nastąpiły w projekcie, zaprezentowano kryteria oceny spółek, pokazana została istota RESPECT Indeksu z punktu widzenia inwestorów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1088)
  jestem za 38.84 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2021
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(01-02-2011) beny:) :
Kurcze ten Marciniak okazał się jednak całkiem niezłym prezesem a miał być taki kumpel Grada tylko. A tu proszę daje rade. I fajnie bo Azoty dla Tarnowa są bardzo ważne!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-02-2011) fan :
bo to kumpel Grada, mam nadzieje, że odejdzie w końcu ! Idź pan stąd!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-02-2011) rany :
ile jeszcze mu stołków przeznaczono i kto macza w tym palce jeden człowiek kilka wypłat , azoty Tarnów , prezesura kądzierzyn koźle rada nadzorcza pzu i co jeszcze o czym nie wiemy , jest mądrym człowiekiem ale tyle funkcji to chyba przesada tym bardziej odległych i miejsciwo i branżowo

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl