To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów na trzynastu imprezach turystycznych    -   29/3/2011
TCI promuje region na targach
W bieżącym roku pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji promują walory turystyczne miasta i regionu tarnowskiego na trzynastu imprezach w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice) i za granicą (Berlin, Budapeszt, Londyn, Wiedeń, Paryż, Mediolan). Możliwość udziału Tarnowskiego Centrum Informacji w tak wielu wydarzeniach to efekt bliskiej i coraz efektywniejszej współpracy TCI z Małopolską Organizacją Turystyczną, miastem Kraków oraz Starostwem Powiatowym w Tarnowie i Lokalną Grupą Działania "Dunajec - Biała". Dzięki dofinansowaniu z MRPO Tarnów, jako członek MOT, nie ponosi kosztów opłat za zagraniczną powierzchnię wystawienniczą.

Ogloszenie

Degustacje i konkursy to największy magnes na odwiedzających targi. Dlatego też podczas wszystkich imprez targowych TCI zapewnia przekąskę i napitek, które poprzez swoją wyjątkowość tworzyć mają dodatkowe skojarzenia z naszym regionem. W całej historii wyjazdów targowych TCI proponowało już miód pitny z podtarnowskich pasiek, Tarninówkę - zarówno herbatkę, jak i nalewkę oraz słynne tarnowskie wyroby piekarnicze - chleb z bakaliami, a ostatnio precelki.
Do tradycyjnych działań marketingowych należy także konkurs organizowany na stoisku TCI, w którym główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwojga w Tarnowie. Nagrodami pocieszenia są zazwyczaj gadżety - koszulki, kubeczki czy "Ciepło z Tarnowa".
Podstawowym "wyposażeniem" stoiska są jednak przede wszystkim materiały informacyjne - foldery, ulotki, mapki. Poza standardowymi, na każdy z zagranicznych rynków TCI stara się przygotować materiały uwzględniające ich specyfikę oraz oczekiwania, a przede wszystkim w języku narodowym.

Jak informuje dyrektor TCI Marcin Pałach, Tarnów ze swoją ofertą turystyczną dociera również na targi, na których fizycznie nie jest obecny żaden przedstawiciel miasta. Jest to możliwe dzięki członkostwu Tarnowa w Małopolskiej Organizacji Turystycznej. W ten sposób nasze foldery obecne będą na targach w następujących miastach: Oslo, Utrecht, Madryt, Bratysława, Brno, Bruksela, Goeteborg, Moskwa, Barcelona oraz Kijów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.76 % (1094)
  jestem za 38.92 % (792)
  nie mam zdania 7.32 % (149)
Wszystkich głosów: 2035
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(29-03-2011) Jan :
Akurat byłem w Oslo, Utrechcie, Bratysławie, Brnie, Goeteborgu, Barcelonie i Kijowie, w Moskwie nie byłem ale byłem w Petersburgu i Helsinkach. Doprawdy co mieszkaniec wymienionych miast może znaleźć ciekawego w Tarnowie. Doprawdy nie wiem, po co Szwedowi foldery i mapki Tarnowa. Cóż działalność tarnowskiego TCI jest kuriozalna, wymierająca prowincja, którą turyści odwiedzają tylko w statystykach, a wiem coś na ten temat z pierwszej ręki. Propaganda sukcesu to prawdziwa specjalność tego miasta od paru już lat.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-03-2011) rQt :
Nie ma to jak promowac alkoholem - moze TCI uwaza ze na trzezwo to malo kto nas zechce odwiedzic?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-03-2011) פרום טור :
dlacego zaden zakład produkcyjny zaimuiacy skup i uboi bydla w Tarnow nie otrzymal nie ma certfikat potwierdzaiiacego spelnianie wymogow uboiu i produkci w system Halal ? Som tacy co im sie wydaje ze wystarcy postawic Nam ToiToi i bedom wobec nas w pozondku , grubo sie mylom

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl