To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski magistrat: jedyna tego typu akcja w Polsce...    -   28/4/2011
Akcja „Flaga na samochód”
Urząd Miasta Tarnowa po raz kolejny organizuje akcję „Flaga na samochód”. W tym roku flagi rozdawane będą nie tylko w listopadzie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, ale również z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej. Powodów do świętowania i wyeksponowania tego symbolu polskości jest jednak więcej. 1 maja to przecież beatyfikacja Jana Pawła II, następnego dnia, jak wspomniano, przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej, 3 maja natomiast Święto Konstytucji. Magistrat przygotował trzy tysiące małych flag, przystosowanych do powieszenia na samochodowej antenie. Można je odbierać w Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku 7 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańców UMT przy nowej 4 – informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie

Jak czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Tarnowa, tarnowska akcja jest jedynym wydarzeniem tego typu w Polsce. Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej został ustanowiony przez Sejm 20 lutego 2004 roku ustawą o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej, którą Prezydent RP podpisał 16 marca 2004 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.76 % (1094)
  jestem za 38.92 % (792)
  nie mam zdania 7.32 % (149)
Wszystkich głosów: 2035
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(28-04-2011) Łojców swoich wzgardził wiarą :
Bycie Polakiem na pokaz, brawo, uczcie tak dalej ludzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-04-2011) Marcin :
I z tą flagą choćby przez Narutowicza, po tych dziurach, genialne, takie Tarnowskie... Powodów do świętowania jest zaiste wiele...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2011) AMNEZJA :
Podobne mamy rozdział kosciaoła od państwa, ale Urząd miasta mówi: "...1 maja to przecież beatyfikacja Jana Pawła II, następnego dnia, jak wspomniano, przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej, 3 maja natomiast Święto Konstytucji...." A CO ZE ŚWIĘTEM PRACY? ZOSTAŁO ZNIESIONE??? WSTYD URZĘDNICY, WSTYD !!!! MAMY PAŃSTWO WYZNANIOWE CZY ŚWIECKIE?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-04-2011) ZX :
A po co święto pracy jak nie ma pracy, bezrobocie wynosi 20%.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-05-2011) P :
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto w podobno rekordowo zadłużonym mieście. Patriotyzm będzie wtedy kiedy ludzie będą po ludzku zarabiać i czuć że ojczyzna się nimi interesuje i ich szanuje. Jak ma być patriotą młody człowiek który zarabia w Tarnowie 1300 na łapę i nie stać go na nic, chyba że mieszka z rodzicami to ma na fajki, piwo i coś tam odpali na kawałek czynszu i mediów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl