Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dokumenty o Ojcu Świętym – w kinie Millennium    -   08/6/2011
Małopolskie Dni Jana Pawła II
Przypominamy: 10 czerwca o godz. 12:00 w kinie Millennium w Tarnowie pokazane zostaną ciekawe dokumenty o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II - filmy będące próbą scalenia kluczowych chwil pontyfikatu Wielkiego Papieża. Wstęp bezpłatny (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej). Projekcje odbywają się w ramach Małopolskich Dnia Jana Pawła II (10-11 czerwca) ogłoszonych przez Zarząd Województwa Małopolskiego.

Ogloszenie

Lolek
Opowieść o dzieciństwie i młodości Karola Wojtyły, czasach kiedy dla wszystkich był on tytułowym Lolkiem. O Lolku opowiadają Jego najbliżsi Przyjaciele, którzy zabierają nas w pełną nostalgii podróż kilkadziesiąt lat wstecz. Odwiedzamy dom Lolka. Jego szkołę oraz teatr, w którym występował. Poznajemy Lolka jako zwykłego i wesołego chłopca. Jest to niezwykły, pełen ciepła portret Karola Wojtyły, chłopca, który kiedyś zostanie Papieżem. Czas trwania: 44 min.

Przyniósł nam światło prawdziwie
Dla milionów ludzi na świecie Karol Wojtyła był i wciąż jest wielkim Autorytetem, Wzorem i Oparciem. Jego słowa dają wiarę i niosą nadzieję. Poznajemy Karola Wojtyłę od chwili, kiedy został księdzem, aż do momentu kiedy został wybrany Papieżem. Jesteśmy świadkami mszy, które odprawiał na ołtarzu zbudowanym z kajaków. Dowiadujemy się o wielu watykańskich konwenansach, jakie łamał będąc już Papieżem. Jest to niezwykły, pełen ciepła portret Karola Wojtyły – Papieża. Czas trwania: 44 min.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl