To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Felieton Mirosława Poświatowskiego w Tarnowskim Kurierze Kulturalnym    -   12/9/2011
Uśmiech Prezia
”Ach, jak świetnie, ach jak wspaniale, param pam pam... Tylko co my zrobimy tuż przed wyborami, początkiem października, jak się rodzice przekonają, że muszą płacić za przedszkole o 60 procent więcej? I nie daj Bóg, przewodnia siła narodu na wkurwienności rodziców popłynie? Trzeba czujnie łowić wiatry, czujnie łowić wiatry, najlepiej wycofać się, przeczekać... Param pam pam, jasny gwint, zaciąłem się... No pewnie że skorzystaliśmy z ustawy i z tej poprawki którą zgodnie poparły wszystkie ugrupowania i w czerwcu z radnymi uchwaliliśmy, że wszystko co przekracza podstawę programową, czyli 5 godzin, jest dodatkowo płatne. Płacisz, albo zabierasz bachora do domu! Jest świetnie, ach jak wspaniale, tu tu rutu tu... Zaciągnęliśmy tyle kredytów żeby z tej kasy unijnej skorzystać i nawet tę fontannę przed Tarnovią trzeba było wymyślić (ale się koledzy z udziałami w hotelu ucieszyli!), żeby nam nikt nie zarzucił, że nie korzystamy! Przecież pieniądze unijne by się zmarnowały! Jak dają, trzeba brać! Tylko ten wkład własny, param pam pam... (…) Trzymaj gardę, Rychu, trzymaj...(...)” - pisze w najnowszym felietonie Mirosław Poświatowski. Przeczytać go będzie można jutro (we wtorek), na stronach Tarnowskiego Kuriera Kulturalnego.

Ogloszenie

Zapraszamy na: http://tarnowskikurierkulturalny.blox.pl/html. Na stronach „Kuriera...” (a także na jego „fejsbókowym” odpowiedniku) znajdziemy także „Wspomnienie Łukasza Maciejewskiego o Januszu Morgensternie”, wywiad „Tuchowski biskup w brazylijskiej Amazonii”, felieton Krzysztofa Borowca, artykuł „Służba konfidenta Leibela” z cyklu „Pitaval Tarnowski” Jerzego Reutera, kolejny odcinek „Pegazem po Tarnowie” Ryszarda Zaprzałki i wiele innych ciekawych tekstów różnych autorów.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.76 % (1094)
  jestem za 38.92 % (792)
  nie mam zdania 7.32 % (149)
Wszystkich głosów: 2035
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(12-09-2011) Do KancelariI :
No przecież za podwyżkami głosowali tłumnie radni PO i Tranowian , niestety przy ostrym sprzeciwie tylko radnych PiSu. macie czego żeście chcieli

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-09-2011) jarząbek :
Łubu dubu,łubu dubu......?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-09-2011) w Zakliczynie :
Było tak: kandydaci usiedli,powitani zostali,uśmiechali się, brfatli się( ale tylko z miejsc dla(pożal sie boże ) vip-ów. Potem znowu usiedli.I reprezentowali.Samych siebie. No i bardzo chcieli dzięki temu wygrać wybory. A LUD stał sobie, przechadzał się,oglądał, widział to wszystko.I pomyślał sobie tak: to są jakieś dupki! Oni nie są z nami.Oni woiaązasiadac,kłaniać saię, byc na pierwszych mijescach w ławsch,a nie wśró dnas i z nami. Tak było.Nazwiska? A po co? Jeszcze mnie oskarżą, że jakąś propagandę uprawiam. A ja tylko opisałem, com widział.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-09-2011) ada :
boję się czesaka bo mnie wzrokiem zabie z tego bilbordu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-09-2011) strażak :
do w Zakliczynie -- może z wyjątkiem Pawła przechadzającego się między zgromadzonym ludem rozdającego swoje zapałki , zapewne szukał chętnych aby razem z nim podpalili Polskę..........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-09-2011) rodzic :
łatwo policzyć Było - 79,00 stałej opłaty co miesiąc bez zwrotów. Jest 22 dni x 3 godz. dziennie ( dodatkowe) x 1,40 za godzinę, razem - 92,40 przy założeniu że dziecko jes cały miesiąc w przedszkolu. Jeśli jest chore - to nie płaci :-))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-09-2011) inny rodzic :
płaciłem co miesiąc około 170 i to razem z zajęciami korekcyjnymi itp dodatkami (nie wszystkimi). Łatwo policzyć: pracując 8 godzin, a pracujemy więcej, dziecko zostawiane jest w przedszkolu na 9 godzin. 4 godziny dziennie razy 1,40 razy 22 dni daje to 123,20 zł. Wychodzi ponad 72 procent.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-09-2011) bywalec :
. W Zakliczynie burmistrz chciał robić kampanię dla PO ale lud był madrzejszy i nie słuchał tych dyrdymałów i cacanek obiecanek. Przyjdzie czas to się przepędzi sługusów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2011) ona :
PO i obecny rząd pokazali co potrafią. Już im dziękujemy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-09-2011) wyborca :
Myślę, że rodzice przedszkolaków nie będą głosowali za PO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl