Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Akcja NSZZ „Solidarność” na rzecz skrócenia czasu pracy w Wigilię    -   20/12/2011
Nie przehandluj pierwszej gwiazdki
13 na 20 dużych sieci handlowych odpowiedziało pozytywnie na tegoroczny apel NSZZ Solidarność”, by skrócić czas pracy sklepów wielkopowierzchniowych w Wigilię. 24 grudnia niektóre z nich będą czynne do godz. 14:00, 15:00 czy 16:00 zamiast do 17 czy 18:00. -Pamiętajmy, że pracownicy też mają swoje rodziny i to przez nas w Wigilię muszą tak długo siedzieć w swojej pracy - mówi Henryk Łabędź, zastępca przewodniczącego regionu małopolskiej „S”. Co więcej, w praktyce w Wigilię po godz. 14:00 handel i tak zwykle zamiera. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Nie przehandluj pierwszej gwiazdki”.

Posłuchaj wypowiedzi Henryka Łabędzia :

Ogloszenie

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1088)
  jestem za 38.84 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2021
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(20-12-2011) Ciekawski :
A kiedy Solidarność upomni się o pracowników szpitali, kolejarzy, wojskowych,policjantów, komunikacji miejskiej i wielu innych którzy też mają rodziny? To już chyba niestety łabędzi śpiew.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-12-2011) Swiety :
A może jeszcze nszz solidarnosc skroci nam czas pracy od poniedziałku do piątku do godziny 15:15. I do tego wolne w każdą sobotę, niedzielę, hanukę, trzech króli, nowy rok, stary rok, dzień po nowym roku, Wielki Tydzień, mały tydzień. Dopóki pracodawcy nie zrozumią, że trzeba dbać nie tylko o klienta ale także o pracownika to nie ma to większego znaczenia. Dopóki ludzie będą się godzić na taką pracę tak samo... Ktoś napisze, że jakbym miał czwórkę dzieci na utrzymaniu to bym tak nie gadał. A od czego urlop na żądanie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-12-2011) naroda :
dlaczego ten zwyrodnialec zwany solidarnoscia zmusil ludzi do pracy i okradania a teraz jako oprawca narodu polskiego na czele z wałesą dalej morduje ludzi solidarnosc to pomiot zła cały

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-12-2011) hmm :
bardzo dobra akcja. Pora zrozumieć, że Solidarność (choć nie zawsze) działa w interesie obywateli, pracowników, także tych, którzy do "S" nie należą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl