Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   InTARnetowe oko - konkurs dla fotoamatorów   -   23/11/2004
Nasz portal wraz z forum dyskusyjnym forum.tarnow.pl ogłasza nowy konkurs non-stop dla wszystkich inTARnautów, którzy lubią fotografować. Zależy nam tym razem na fotografiach wychwytujących jakieś aktualne, ciekawe zjawisko lub sytuację w Tarnowie i regionie tarnowskim. Mogą to być zdjęcia o charakterze relacji z jakiegoś ważnego wydarzenia, ale też po prostu ciekawe ujęcia "zwykłych" sytuacji, których byliście świadkami lub foto-interwencje w sprawach, którymi chcielibyście się podzielić z innymi inTARnautami. Konkurs trwa do odwołania. Co kilka dni czekają na was atrakcyjne nagrody !

Ogloszenie

Najciekawsze z nadsyłanych zdjęć publikować będziemy na stronie głównej portalu w funkcjonującym już od kilku tygodni dziale "inTARnetowe oko". Zwycięzcami poszczególnych edycji będą za każdym razem - po prostu - autorzy zdjęcia opublikowanego przez nas w tamtym miejscu. Nazwisko autora lub jego pseudonim, zgodnie z życzeniem wyrażonym przy zgłoszeniu propozycji, opublikujemy pod zdjęciem. Nagrodę za zwycięską publikację wybrać będą sobie mogli sami zwycięzcy. A będą mieć do wyboru m.in. karnet na zajęcia do Fitness Klubu "FORMA", zaproszenie na kolację dla dwóch osób w Restauracji "Pasaż", zaproszenie na którąś z aktualnych imprez kulturalnych w Tarnowie a także ciekawą książkę lub płytę CD.

Pozostałe Wasze propozycje publikowane będą w specjalnie utworzonym przez nas i Tarnowskie Forum Dyskusyjne - dziale on-line. Co miesiąc również ci, których zdjęcie nie znajdzie się w "inTARnetowym oku" będą mieli okazję do zdobycia atrakcyjnej nagrody. Zdjęcia nadsyłane w konkursie zasilą też bowiem archiwum trwającej już drugiej edycji Tarnowskiego Konkursu Fotograficznego. W połowie 2005 roku ktoś z Was - nadsyłających fotografie na konkurs "InTARnetowe oko" ma zatem dodatkową możliwość zdobycia cyfrowego aparatu fotograficznego lub jednej z 9 innych cennych nagród !

A zatem aparaty w dłonie i do dzieła !
Interesuje nas wszystko, co ciekawym wydało się Wam w ostatnich godzinach lub dniach a co uwieczniliście na fotografii !


Jedynymi warunkami uczestnictwa w konkursie "inTARnetowe oko" są :
- przygotowanie zdjęcia (zdjęć) jako pliku(ów) JPG, TIF lub BMP. W przypadku skanowania zdjęć prosimy o zrobienie tego z jakością 300 DPI. Minimalny rozmiar zdjęcia : 600 pixeli
- złożenie propozycji zatytułowania zdjęcia (lub krótkiego opisu sfotografowanej sytuacji) oraz podanie informacji w jaki sposób mamy podpisać nadesłane zdjęcie (imię, nazwisko, ew. nick)
- wyrażenie oficjalnej zgody dotyczącej na opublikowanie nadesłanych fotografii w portalu i na Forum
- podanie tel. kontaktowego (wyłącznie do wiadomości naszej redakcji)
- nadesłanie powyższych informacji i zdjęcia na adres: studio@intarnet.pl z tytułem w temacie : InTARnetowe OKO

Uwaga. Również zdjęcia publikowane on-line na stronie: www.forum.tarnow.pl przez zalogowanych użytkowników forum mogą być brane pod uwagę przy każdorazowej edycji "inTARnetowego oka". W takim wypadku należy zgłosić odpowiednie pozwolenie i chęć u administratora.

Codziennie czekamy na Wasze foto-propozycje .
Możemy je opublikować jeszcze tego samego dnia !

ZAPRASZAMY do uczestnictwa w konkursie "InTARnetowe OKO"
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(06-06-2005) Gacek :
Gdzie te zdjęcia? Wiem, że kilka osób coś wysłało a tu nic nie ma...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-06-2005) aga :
no wlasnie co z fociami , juz wyslalo pare osob;/ chyba ktos tu z redakcji zapomnial o tym konkursie;/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-06-2005) sosjer :
przeciez to normalka w tym portalu tu wszystko musi sie przetrawic. zrobia pewnie na swieta Bozego Narodzenia, a tymczasem widnieje tradcycyjny napis "WKRÓTCE" :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2005) mirek :mirek@in.net.pl 
Wysłałem zdjęcia baaardzo daaawno.... i co? nic pustka nic się nie dzieje!?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2005) mirek :
Szkoda pisania..... marny ten portal i już. Więcej nic im nie wyślę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-07-2005) oBURZONY :
tO PO CO SIĘ W OGÓLE KUSIĆ NA KONKURSY?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl