To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Kronika Policyjna    -   13/1/2014
Zatrzymani złodzieje i posiadacze marihuany
W Dąbrówce Tuchowskiej został zatrzymany młody mężczyzna, który okradł swojego ojca. 25-latek wykorzystał sen mężczyzny i z kieszeni spodni wyciągnął mu portfel z 1300 złotymi. Policjanci odzyskali skradzioną gotówkę. Nieuczciwy syn trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Ogloszenie

Za „kratki” trafiło także dwóch mieszkańców gminy Żabno. 38 i 43-latek w nocy, z terenu jednej z posesji na terenie miasteczka odcięli i ukradli 40 metrów kabla dwu i trójżyłowego oraz kontakty włącznika czujnika ruchu. Wartość start wyniosła 1,5 tysiąca złotych. Opalone, miedziane przewody zamierzali sprzedać. Policjanci odzyskali łup.

Wczoraj późnym wieczorem na ul. Nowodąbrowskiej w Tarnowie patrol z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymał 21-latka, przy którym ujawniono 6,5 grama suszu roślinnego. Badanie substancji potwierdziło przypuszczenia policjantów, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone. Za ich posiadanie zatrzymanemu tarnowianinowi grozi kara pozbawiania wolności do 3 lat.
Z niewielką ilością marihuany został także zatrzymany wczoraj po południu, w rejonie ul. Brandstaettera w Tarnowie 19-letni mieszkaniec miasta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.76 % (1094)
  jestem za 38.92 % (792)
  nie mam zdania 7.32 % (149)
Wszystkich głosów: 2035
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl