Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.InTARnet.pl zaprasza   -   17/12/2004
W trakcie nadchodzącego weekendu kino "Millennium" proponuje aż trzy filmy. Niewątpliwym hitem będzie na pewno "Pan od muzyki", którego pojedyncza projekcja pobiła podczas zakończonego właśnie festiwalu Vitae Valor rekordy popularności. Mościckie kino proponuje też dwie komedie obyczajowe, polską - "Atrakcyjny pozna Panią" i amerykańską, z Natalie Prtman w roli głównej - "Powrót do Garden State". Mamy podwójne zaproszenia na niedzielne seanse dla trójki inTARnautów!

Ogloszenie

PAN OD MUZYKI
reż. Christophe Barratier,
Francja- Szwajcaria, 2004,
95 minut.

Tuż po wojnie 1947 roku, Clement Mathieu (Gerard Jugnot), bezrobotny nauczyciel muzyki, przybywa na prowincję, gdzie otrzymuje posadę w internacie dla „trudnej młodzieży”. Tu spotyka się z wrogością podopiecznych, ale najtrudniej mu zaakceptować ostrą dyscyplinę narzucaną przez dyrektora. Postanawia zatem zmienić reguły rządzące szkołą, wprowadzając wychowanków w czarodziejski świat muzyki...
Mądry, wzruszający film będący pochwałą cierpliwej pracy nad rozwijaniem talentów i mówiący o odpowiedzialności za losy najmłodszych, często bezradnych i zagubionych „Pan od muzyki” oceniany jest jako francuski odpowiednik „Stowarzyszenia Umarłych Poetów”. Mathieu i jego podejście do wychowania kojarzy się też z innym filmowym nauczycielem - Panem Hollandem, znakomicie zagranym przez Richarda Dreyfussa we wzruszającym dramacie "Symfonia życia". "Pan od muzyki" reprezentował będzie niedługo w walce o Oscara Francję.

ATRAKCYJNY POZNA PANIĄ
Polska, 2003
Komedia/Dramat, 95 min.
Reżyseria: Marek Rębacz
Obsada: Roman Kłosowski, Andrzej Grabowski, Joanna SobańskA, Iwona Bielska, Marek Perepeczko

Stasio Tuchała (Roman Kłosowski) odprawia do Ameryki swoją siostrę, z którą całe życie mieszkał i gospodarował. Szybko okazuje się, że nie umie poradzić sobie z codziennymi problemami. Jego dwaj przyjaciele Wacław (Andrzej Grabowski) i Henryk (Marek Perepeczko) postanawiają go ożenić. Ale Stasio nie chce wiejskiej baby za żonę i marzy o takiej pannie jaką widuje w kolorowych pisemkach. Zdradza się ze swoimi pragnieniami kolegom, którzy wpadają na pomysł wysłania prasowego anonsu.

POWRÓT DO GARDEN STATE
USA, 2004
Dramat/Komedia, 109 min.
Reżyseria: Zach Braff
Obsada: Natalie Portman, Zach Braff, Ian Holm

Dwudziestoparoletni Andrew Largeman (Zach Braff) większość swojego dotychczasowego życia spędził na silnych środkach antydepresyjnych, które przez lata przepisywał mu ojciec-psychiatra (Ian Holm). Z letargu wyrywa go konieczność powrotu do rodzinnego New Jersey, gdzie jedzie na pogrzeb matki. Tam też spotka dziewczynę o imieniu Sam (Natalie Portman), która jest obdarzona wszystkim, czego mu brakuje.

Podwójne zaproszenia na niedzielne seanse filmów rozlosujemy wśród inTARnautów, którzy chcą miło spędzić niedzielne (19 grudnia) popołudnie lub wieczór - wybierając się do kina - i zgłoszą się do nas drogą elektroniczną. Na zgłoszenia te oczekujemy do soboty (18 grudnia) do godziny 12.00 . E-listy należy podpisać, zatytułować MILLENNIUM a następnie wysłać na skrzynkę redakcja@intarnet.pl. W sobotnie popołudnie zajrzyjcie tutaj ponownie (ogłosimy nazwiska wylosowanych osób). Zwycięzcy mogą oczekiwać jutro zwrotnej informacji w swoich skrzynkach e-mailowych z instrukcją, jak skorzystać z zaproszenia i który seans dla nich wylosowaliśmy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.86 % (1082)
  jestem za 38.78 % (779)
  nie mam zdania 7.37 % (148)
Wszystkich głosów: 2009
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(18-12-2004) ktos :
dlaczego dwa razy wyslalam do Was maila i dwa razy mi wrocil? jakas blokada?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) odp :
Tak! Masz pewnie zakaz brania udzialu w konkursach! ;-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) *** :
Ja tez wysylalam do Was maile wczoraj i dzisiaj i mi wszystkie wracaly, nastepnym razem jak oglosicie jakis konkurs to sprawdzcie sobie czy wszystko jest dobrze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) ula :
nie u nich

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) Dario :
a ja wysłałem i bez jakichkolwiek problemów . Może kopiujecie adres skrzynki z kropką na końcu (a to kropka na końcu zdania a nie czesc adresu, blondynki !) ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) konkursowicz :
ja też wysłałem i nic mi nie wróciło - może wkleicie tu jaki komunikat wam wraca . ale dlaczego nie ma jeszcze wyników , już jest popołudniu ...?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) Redakcja inTARnet.pl :redakcja@intarnet.pl 
Zaproszenia wędrują do Wiesławy Wydziałkiewicz, Dariusza Bałly i Rajmunda Kurosza. Gratulujemy ! I odpowiedź - bez przeszkód dotarło do nas wczoraj i dziś ponad 90 zgłoszeń konkursowych, skrzynka działała bez jakichkolwiek przerw ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2004) aga :
nie działa poczta na interii, jak ktos wysylal z ich kont, listy wracaja, nie tylko od was

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-12-2004) qrak :
dzieki za zaproszenie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-12-2004) M.Wietrzyk :
Byłem pierwszy raz na filmie, który się źle skończył. Długo na to czekałem. Tytuł: "Ocean strachu". Film sprytnie skręcony, choć mogłby bardziej trzymać w napięciu - nieoczekiwane zakończenie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl