Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARrnet.pl
  
   Nadwątockich bulwarów ciąg dalszy !    -   18/3/2005
Początkiem marca do magistratu napłynęła z Warszawy informacja o przyznaniu środków na kontynuację przebudowy koryta Wątoku wraz z budową kolejnego odcinka bulwarów nad tym potokiem. Tarnowski samorząd otrzyma na te inwestycję minimum milion złotych a to powinno pozwolić na przedłużenie tzw. promenady nadwątockiej do ulicy Narutowicza. Wiceprezydent Tarnowa Andrzej Jeleń ma nadzieję, że uda się także pociągnąć prace od ulicy Dąbrowskiego do Mostowej.

Ogloszenie

Wiele wskazuje na to, że uda się w tym roku przeprowadzić cały proces inwestycyjny od przetargu na wiosnę do zamknięcia robót jesienią. Ich skala zależy jednak od sytuacji powodziowej w kraju (przedsięwzięciu posłużą fundusze na zabezpieczenia przeciwpowodziowe). Gdyby do Tarnowa dotarło 2 miliony złotych (maksymalna kwota, jaką może otrzymać Miasto na to przedsięwzięcie w tym roku) to udałoby się dokończyć w całości prace rozpoczęte dwa lata temu. Koryto Wątoku zostałoby zmodernizowane od ulicy Mostowej aż do ulicy Narutowicza a mieszkańcy miasta, którzy z przyjemnością wykorzystują oddany już do użytku fragment promenady mogliby wydłużyć spacery o kilkaset metrów.
Początkowo remontowany będzie jednak odcinek od ulicy Przesmyk do ulicy Panny Marii a następnie do ulicy Narutowicza. Prezydent Jeleń chciałby też, o ile fundusze pozwolą, wykonać przynajmniej dodatkowe roboty ziemne od ul.Dąbrowskiego do ul. Mostowej.
Oto co powiedział zapytany o możliwy zakres inwestycji nad Wątokiem w tym roku : (((mp3))).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.86 % (1089)
  jestem za 38.82 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2022
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(18-03-2005) no :
to jedno co dobrze pomyslane tak dalej panie Jelen

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-03-2005) kosynier :
no.... hm. To trzeba być aż wiceprezydentem aby się tym zajmować?!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-03-2005) Andy :
Albo nas wyjeleni, albo coć będziemy mieć! Myślę że czasami warto się zastanowić i gdy będziemy szli do następnych wyborów pomyśleć o ludziach, którzy z racji zajmowanego stanowiska coś dla nas zrobili.[piszę to tylko do tych którzy w demokratycznych wyborach chodzą głosować][nie piszę tego do kołków którzy potrafią tylko narzekać .]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-03-2005) M :
Podoba mi się stwierdzenie "kołki, które potrafią tylko narzekać". Swoją drogą jednak szkoda, że sądząc po ogóle komentarzy, jakoś nikt nie wie o tym, że w dyskusji nie chodzi o to by ponarzekać, wykrzyczeć się, udowodnić swoje racje, ale zwyczajnie wysłuchać innych, nie broniąc swoich racji na zasadzie tak bo tak, nie bo nie. Kurczę, coraz częściej tylko wymieniamy między sobą informacje, coś sobie komunikujemy, a tak naprawdę drugiego człowieka prawdziwie słuchać nie ma kto...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-03-2005) mieszkaniec :c 
lepiej byscie zrobili droge na ul > dzialkowej!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-03-2005) liber :
Czy pamiętacie radnego T. Trzosa z poprzedniej kadencji. To on zwrócił uwagę na niezagospodarowane tereny nad Wątokiem. Media i radni go wyśmiali, a teraz inni uważają się za pomysłodawców tej sprawy. Patrzeć tylko, a będziemy pływać po tej rzeczce.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-03-2005) Unia :
Fajnie może jeszcze doczekamy sięgondoli pływających po Wątoku...............ale bedzie czad jeeeeeeeeeeeeeeee

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-03-2005) elo :
Re: unia hehe stary nie taki glupi pomysl =] "walka z bezrobociem" i wgle ^^

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl