Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenie na „Moto – sobotę”   -   24/7/2007
Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie wraz z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w dniu 28 lipca zapraszają na festyn promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym, pod nazwą „Moto-sobota. Trzeźwość myślenia”. Na placu w sąsiedztwie centrum handlowego „ECHO” w Tarnowie przy ul. Błonie zaplanowano m.in. pokazy sprzętu policyjnego, ratownictwa drogowego, wystawę sprzętu rowerowego. Gośćmi specjalnymi imprezy będą: Jacek Czachor, Adam i Marcin Gładyszowie, Robert Wardzała, Mirosław Bieniasz oraz Grzegorza Duda. Imprezę objął swoim patronatem Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.

Ogloszenie
>

28 lipca od godziny 10 do 18 Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie wspólnie z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na plac w sąsiedztwie centrum handlowego „ECHO” w Tarnowie przy ul. Błonie na festyn „Moto-sobota. Trzeźwość myślenia”, którego celem jest promocja bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym ze szczególnym naciskiem na problematykę trzeźwości kierujących pojazdami. Na godzinę 19.30 zaplanowano koncert Małgorzaty Ostrowskiej, gośćmi specjalnymi imprezy będą: Jacek Czachor – kapitan ORLEN Team. Wicemistrz świata 2004 w rajdach terenowych. Wielokrotny mistrz i wicemistrz kraju w rajdach enduro. Sześciokrotny uczestnik Rajdu Dakar, zdobywca 10 miejsca wśród motocyklistów w tegorocznej edycji rajdu, Adam i Marcin Gładyszowie – kierowcy zespołu Gładysz Castrol Racine, wielokrotni mistrzowie i wicemistrzowie Polski w wyścigach samochodowych, Robert Wardzała – żużlowiec, drużynowy mistrz i wicemistrz Polski, Finalista Złotego Kasku, Mirosław Bieniasz – wielokrotny medalista w rajdach i przełajach rowerowych: trzykrotny zwycięzca TRANSCARPATIA, siedmioetapowego wyścigu, uważanego za najtrudniejszy na świecie, Grzegorza Duda – kierowca rajdowy, zawodnik Automobilklubu Małopolskiego, kilkakrotny wicemistrz i mistrz Polski.
Inne atrakcje przygotowane przez organizatorów to m.in.: pokaz sprzętu i motocykli policyjnych, konkursy o tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego, wystawa rysunków Andrzeja Mleczki, pokaz ratownictwa drogowego, wystawa sprzętu rowerowego, pokaz właściwego wyposażenia roweru oraz bezpiecznych ubiorów rowerowych, a także pokaz akrobacji rowerowych.
Obok Małgorzaty Ostrowskiej widzowie będą mogli obejrzeć również występy formacji tanecznych ze studia tańca „Honorata” w Tarnowie.
Sobotnią imprezę objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1088)
  jestem za 38.84 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2021
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(25-07-2007) hackme :hackme@onet.eu 
Napewno BEDEEE Żartowałem

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-07-2007) hackme :hackme@onet.eu 
Napewno bede Żartowałem Sroto Moto

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-07-2007) Krzysztof :
Na pewno przyjadę z rodziną.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-07-2007) Admin :
Zapraszam na stronę internetową Andrzeja Sochackiego gościa Moto-Soboty, który za dwa tygodnie wyruszy z Tarnowa VW Caddy w 7 podróż dookoła świata. W FOTOGALERII zdjęcia z Moto-Soboty. http://www.andrz ejsochacki.com

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl