To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Akcja MCS na rzecz porzuconych zwierząt    -   04/11/2009
Pokochajmy braci mniejszych
Pałac Młodzieży - Młodzieżowe Centrum Samorządności, z okazji Miesiąca Dobroci Zwierząt organizuje akcję pod hasłem: „Pokochajmy braci mniejszych”. Celem tego projektu, jest m.in. uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę realizowania w okresie zimowym dożywiania porzuconych psów, kotów i królików. - Akcję adresujemy w szczególności do samorządów uczniowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Proponujemy by opiekunowie samorządów uczniowskich tarnowskich szkół, zainicjowali w poszczególnych klasach dobrowolną zbiórkę puszek z karmą (mokrą) dla psów i kotów - mówi Stanisław Olszówka, koordynator MCS.

Ogloszenie
>

Do udziału w akcji Biuro Organizacyjne Akcji (M.Wilk z IV LO, M.Słowik z NNG i J.Rogóż z Gimnazjum nr 2) zaprasza również dorosłych mieszkańców Tarnowa. Zebraną w poszczególnych szkołach karmę, oraz dary indywidualne od mieszkańców Tarnowa - będą przyjmować wolontariusze MCS PM w dniach: 5, 6 i 9 listopada 2009 w godz. 10.00 – 17.00 przy specjalnym - oznakowanym stanowisku, ulokowanym na parterze obok portierni w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24.
W dniu 10 listopada w imieniu ofiarodawców karmę przekazane zostaną do Azylu Psów oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 605 282 697
Wszystkie szkoły i osoby indywidualne biorące udział w akcji, otrzymają okolicznościowy certyfikat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl