To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Konkurs poetycko-plastyczny poświęcony bł. Karolinie    -   05/11/2009
Z życia Diecezji Tarnowskiej
Dzieci, młodzież i starsi mogą wziąć udział w VIII konkursie poetycko – plastycznym poświęconym życiu i przesłaniu bł. Karoliny Kózkówny – dziewicy i męczennicy. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem. Rok temu napłynęło ponad 800 prac m.in. z województw: małopolskiego, łódzkiego, lubelskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Posłuchaj co o konkursie mówi dyrektor Szkoły Podstawowej w Wał – Rudzie Jadwiga Bieś :

Ogloszenie
>

-Celem konkursu jest przybliżenie postaci bł. Karoliny Kózkówny, pokazanie zwłaszcza młodym ideałów i wartości, którym była wierna dziewica i męczennica. Chcemy także rozwijać twórcze myślenie u uczniów. W tym roku uczestnicy muszą przedstawić realizację przesłania z „Hymnu o miłości” w życiu bł. Karoliny i naszym - mówi Jadwiga Bieś dyrektor szkoły w Wał – Rudzie.

Osoby biorące udział w konkursie mogą napisać wiersz albo wykonać pracę plastyczną. Technika i format są dowolne. Prace będą oceniane w różnych kategoriach wiekowych.
Zgłoszenia udziału w konkursie wraz z podpisanym oświadczeniem i podpisanymi pracami konkursowymi należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 10 stycznia 2010 roku na adres: Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny w Wał – Rudzie, 33 –133 Wał –Ruda 1.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 10 marca w Wał – Rudzie. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.pz.lap.pl lub www.spwalruda.iapt.pl.
Organizatorami VIII Konkursu Poetycko-Plastycznego "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem” są: Szkoła Podstawowa w Wał – Rudzie i Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie.

Przygotowała Ewa Biedroń - (DSI) Diecezjalny Serwis Informacyjny

Foto – z archiwum DSI
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl