To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zmiany w kadrze kierowniczej tarnowskiej Policji    -   05/11/2009
Nowy zastępca komendanta
Mamy nowego Zastępcę komendanta komisariatu Policji Tarnów Centrum. Podinspektor Jarosław Wołowiec, bo o nim mowa odebrał z rąk Komendanta Miejskiego insp. Zbigniewa Ostrowskiego w budynku komisariatu, gdzie od poniedziałku pełni służbę, rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko. Nowy komendant będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego w KP Tarnów Centrum -największym komisariacie w mieście. Został on wyłoniony w drodze konkursu. W jego powitaniu wzięło udział kierownictwo komisariatu Centrum, Naczelnik Zespołu Kadr i Szkolenia KMP Tarnów oraz policjanci wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego KPTC.

Ogloszenie
>

Podinspektor Jarosław Wołowiec z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Filia w Rzeszowie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również absolwentem studium oficerskiego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Służbę w resorcie rozpoczął w 1992 roku jako śledczy w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KWP w Tarnowie. Przez 3 lata był zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego KP Tarnów Centrum. Od 2002r. kierował Zespołem Kontroli KMP w Tarnowie. Jest żonaty, ma syna. Interesuje się turystyką i sportem.

Nowy komendant zastąpił na stanowisku komisarza Mariana Marszałka, który po przeszło 30 latach pracy w Policji odszedł w połowie października na emeryturę. Stanowisko zastępcy komendanta KP Tarnów Centrum piastował on od czerwca 2007 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl